OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Kompan.pl Sp. z o.o. logo
Kompan.pl Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją marketingu internetowego. Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu SEO, SEM, web design, web developmentu, content marketingu i social mediów.

AgencjaMarketing50+Warszawa (+ 4 lokalizacje)

media społecznościowe

nasz zespół

Norbert Dzikiewicz

Dyrektor Działu Sprzedaży w Gdyni

Norbert to prawdziwy fan marketingu i nowych technologii. Od kilkunastu lat działa w marketingu online, sprzedaży, obsłudze klientów i zarządzaniu zespołem. W wolnym czasie biega po lasach i polach oraz gra na pianinie.

Dominik Galimurka

Dyrektor Działu Sprzedaży w Katowicach

Dominik to nasz dyrektor działu sprzedaży w Katowicach. Skutecznie pozyskuje klientów, zajmuje się ich obsługą i zarządza zespołami projektowymi. A po pracy? Znajdziecie go na motocyklu.

Katarzyna Cieślik

Specjalistka ds. SEO

Kasia zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Tworzy również rewelacyjne artykuły na naszego bloga. W wolnych chwilach oddaje się praktyce jogi, udoskonalaniu warsztatu kulinarnego oraz długim spacerom z psem.


poznaj nas bliżej

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy agencją marketingu internetowego, która od ponad 17 lat wspiera rozwój swoich klientów w sieci. SEO i SEM nie mają przed nami żadnych tajemnic, Social Media mamy w małym paluszku, a nasze strony internetowe tworzone dla klientów przyciągają wartościowy ruch. W Kompan.pl nie ma miejsca na nudę. Każdego dnia stawiamy czoła różnym wyzwaniom i nowym projektom.

Czym się zajmujemy?
Z miłości do marketingu

Kompan.pl tworzą przede wszystkim ludzie z wielką pasją do marketingu internetowego. Każdy z nas specjalizuje się w nieco innej dziedzinie i posiada różne umiejętności, ale razem tworzymy zgrany zespół. Łączymy siły i wspólnie realizujemy złożone projekty marketingowe, a w przerwach na kawę dyskutujemy o wyższości mleka kokosowego, nad migdałowym i na odwrót.

Z miłości do marketingu
Nasze Osiągnięcia

Nasza efektywność została potwierdzona przez samo Google!
W 2015 roku uzyskaliśmy status Premier Google Partner. Co więcej! W 2021 roku, trzy prowadzone przez naszych specjalistów kampanie zostały wyróżnione w European Search Awards 2021 - prestiżowym, międzynarodowym konkursie na najlepsze kampanie reklamowe.


nasze biura

  Warszawa

  Puławska 233 lok. K

  Poznań

  Głogowska 74/2

  Wrocław

  Marii Curie-Skłodowskiej 12

  Katowice

  Mariacka 4

  Gdynia

  Żołnierzy I Armii WP 13


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności