appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Komunikacja Plus logo
Komunikacja Plus
Komunikacja Plus to zespół pasjonatów komunikacji i marketingu, którzy codzienną pracę opierają na bliskiej współpracy i partnerskich relacjach w zespole. Dołącz do GK+ i realizuj z nami projekty komunikacyjne dla największych marek!
AgencjaPR i marketing>90Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Oferty

PR Manager (Brand PR)

Komunikacja Plus
Warszawa
angielski
excel
New
Nasz zespół
Tomasz Alberski
Managing Partner GK+

Założyciel i prezes Grupy Komunikacja Plus. Odpowiada za doradztwo strategiczne dla kluczowych klientów Grupy, a także za jej rozwój biznesowy – wyznaczanie strategii i zarządzanie obszarami specjalizacyjnymi.

Alicja Galińska
HR Business Partner

Specjalizuje się w rekrutacji, tworzeniu strategii kadrowych i implementacji procesów HR. Pełni rolę doradczą z zakresu HR, wspierając w dążeniu do osiągnięcia celów biznesowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Monika Ambrożej
Junior HR Specialist

Absolwentka komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim na specjalizacji public relations. Odbywała staże i praktyki w agencjach specjalizujących się w organizacji eventów online oraz offline.


Poznaj nas bliżej
Grupa Komunikacja Plus

Grupa Komunikacja Plus to zespół wyspecjalizowanych doradców, którzy wierzą, że wielkie rzeczy osiąga się wspólnie. Dlatego naszą codzienną pracę opieramy na bliskiej współpracy w Grupie, jak również partnerskiej relacji z naszymi klientami. Wykorzystując kompetencje naszych spółek, pomagamy firmom osiągać cele biznesowe na każdym etapie ich rozwoju. Każdego dnia – budujemy pozytywną różnicę.

Jak działamy?

Podejmujemy odważne decyzje. Nie boimy się porażek, tylko działania.<br/><br/>Jesteśmy doradcami. Myślimy strategiczne. Staramy się być krok przed klientem i widzieć więcej (doradcy, a nie followersi).<br/><br/>Jesteśmy partnerami biznesowymi. Jesteśmy blisko naszych klientów i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Myślimy biznesowo, osiągamy więcej koncentrując się na rozwiązaniach.<br/><br/>Projektujemy rozwiązania przyszłości. Nie zgadzamy się na przeciętność - ani u siebie ani u innych.

Jak działamy?

Życie firmy
Komunikacja Plus - company insight 1
Komunikacja Plus - company insight 2
Komunikacja Plus - company insight 3
Komunikacja Plus - company insight 4
Komunikacja Plus - company insight 5
Komunikacja Plus - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
PR Manager (Brand PR)

PR Manager (Brand PR)

Komunikacja Plus
Warszawa
angielski
excel
New