OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
LiveKid logo
LiveKid

Nasz zespół składa się z ponad 60 osób uwielbiających swoją pracę. Całą naszą grupę połączyła jedna aplikacja - LiveKid, która nie tylko jest najlepszym produktem na rynku, ale również bardzo pomaga w zarządzaniu przedszkolem lub żłobkiem!

StartupTechnologia&Edukacja51-100Kraków

nasz zespół

Dominik Strzelecki

Office Manager

Dominik zajmuje się tym, aby w biurze wszystko prawidłowo funkcjonowało. Prywatnie bardzo lubi podróżować (wszystkimi rodzajami transportu) i czytać dobre kryminały. Najlepiej czuje się kiedy te dwie rzeczy idą w parze.

Anna Jaroń

Head of Employee Happiness & Administration

Moim głównym zadaniem jest sprawienie, by nam wszystkim dobrze pracowało się w LiveKid. Zajmuje się więc szeroko pojętą administracją i środowiskiem pracy. Bardzo lubię ludzi, frytki, podróże do Włoch i prosecco. 🍟

Mateusz Kulesza

Board Member

Moim zadaniem jest być wszędzie tam, gdzie potrzebna pomoc, nieważne w jakim obszarze! Po godzinach, sprawdzam swoje możliwości na boulderach, jako producent muzyczny, gitarzysta i człowiek ogień! 🔥


poznaj nas bliżej

Nasza historia

Nasza historia rozpoczęła się od zwykłej rozmowy, kiedy to Jakub i Mateusz w 2017 r. pomyśleli o stworzeniu aplikacji dla żłobków i przedszkoli. Pierwsze ich kroki na nowej drodze to: rzucenie przez Mateusza dotychczasowej pracy, aby zająć się nowym pomysłem i zdobycie pieniędzy na tablety, które odgrywały kluczową rolę na samych początkach działalności firmy. Mateusz jeździł do potencjalnych klientów na rowerze i na tablecie pokazywał wczesne wersje aplikacji.

Coraz nas więcej...

O naszej firmie robi się coraz głośniej i pojawiały się nagrody, między innymi Forbes 25 under 25, a także 50 najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu Brief. W czerwcu 2020 r. przeprowadziliśmy się na Stare Podgórze w Krakowie. W tym miejscu do dzisiaj pracuje ponad 60 osób! Przy takim składzie integracja to podstawa, dlatego lubimy wspólne wyjazdy i piątki przy piwku. Jesteśmy ciekawi co przyniesie przyszłość, bo u Nas wszystko rozwija się w zawrotnym tempie!

Work in progress

Chłopaki pracę nad LiveKid rozpoczęli, kiedy chodzili jeszcze do technikum. Musieli połączyć dwa etaty i szkołę - nie było to łatwe zadanie. Pierwszym LiveKidowcem był ich kolega z klasy - Zbigniew - który do dzisiaj pracuje w dziale IT. Firma, aby się rozwijać potrzebowała więcej pieniędzy, dlatego Jakub wyjechał na Litwę do pracy. Ekipa zaczynała się rozrastać i chłopaki postanowili przeprowadzić się do pierwszego biura.


nasze biuro

    Kraków

    Krakusa 11


życie firmy

Oferty pracy

People&Culture Partner
People&Culture Partner
12 000 - 16 000 PLN
4d temu
12k - 16k PLN
LiveKid sp. z o.o.
Kraków
skuteczna komunikacjabudowanie relacjirozwiązywanie problemów
ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności