Logo
Dodaj ogłoszenie
Loando Group logo
Loando Group

#TeamLoando tworzą eksperci, zainteresowani szeroko pojętymi technologiami, FinTechem, digital marketingiem oraz public relations. W ramach grupy działa 11 firm, w których wysoko wyspecjalizowana kadra jest w stanie zapewnić klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

E-commerceFintech50-100Warszawa (+ 2 lokalizacje)

nasz zespół

Tymon Zastrzeżyński

Co - Founder CEO

Tymon jest ekspertem w branży finansowej. Swoją przygodę zaczynał w bankowości, a obecnie udziela się w inicjatywach, które sprzyjają rozwojowi sektora FinTech w Polsce.

Maciej Suwik

Co - Founder

Maciej jest entuzjastą nowych technologii, IT i sektora FinTech. Poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które mogą usprawnić działanie sektora finansowego.

Marcin Porębski

CTO

Marcin jest odpowiedzialny za internetowy sukces wszystkich projektów w Grupie LOANDO. Specjalizuje się w usługach SEO, content marketingu i UX.


poznaj nas bliżej

Loando Group

#TeamLoando tworzą eksperci, zainteresowani szeroko pojętymi technologiami, FinTechem, digital marketingiem oraz public relations. W ramach grupy działa 11 firm, w których wysoko
wyspecjalizowana kadra jest w stanie zapewnić klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Aff44

https://aff44.com to jedna z największych sieci afiliacyjnych w branży finansowej. Na rynku działa od 2015 roku i od tego czasu nieustannie ulepsza swoje działania. Specjalizuje się w produktach finansowych takich jak kredyty i pożyczki. Nieustannie jednak poszerza swoje portfolio o inne produkty finansowe, takie jak karty kredytowe, konta bankowe czy faktoring. Zespół Aff44 budują ludzie doświadczeni w branży performance marketingu.

Fintek.pl

https://fintek.pl to największy w Polsce portal poświęcony branży FinTech. Fintek stworzyli pasjonaci nowych technologii, których misją jest profesjonalne przekazywanie informacji o sektorze finansów i
technologii. Fintek.pl to portal, na którym codziennie umieszczane są najważniejsze informacje z branży finansowo-technologicznej, a także opinie i wywiady z ekspertami FinTech.

Loando Direct

Contact center i operator produktów finansowych - zarówno online, jak i offline. Loando Direct tworzy zespół ekspertów rynku finansowego, którzy skupiają się na poznaniu potencjalnego klienta i dotarciu do niego, za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji.

Globalna porównywarka finansowa Loando

Pierwsza globalna porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich. Wspiera propagowanie świadomego pożyczania. Wypowiedzi ekspertów czy wpisy na blogu tłumaczą, jak bezpiecznie pozyskiwać finansowanie. Dzięki Loando możliwe jest realne porównywanie produktów finansowych. Loando działa w:

Hiszpanii - https://loando.es
Polsce - https://loando.pl
Meksyku - https://loando.mx
Czechach - https://loando.cz
Rumunii - https://loando.ro
Rosji - https://loando.ru
Ukrainie - https://loando.ua

Pozyczkaportal.pl

https://pozyczkaportal.pl Jedna w pierwszych w Polsce porównywarek pożyczek pozabankowych. Serwis stanowi również bazę wiedzy na temat sektora, która pozwala Polakom na poszerzanie wiedzy o bezpiecznym pożyczaniu. Edukacja społeczeństwa w obszarze finansów i bezpieczeństwa jest priorytetem Pożyczkaportal.pl. W ramach portalu można też przeczytać najświeższe newsy i komentarze związane z branżą FinTech.

Silklead

Platforma do monetyzacji leadów, czyli tzw. generator leadów. Tworzy ją grupa profesjonalistów, którzy zdobywali doświadczenie na arenie międzynarodowej. Celem projektu jest ekspansja zagraniczna oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do monetyzacji ruchu dla wydawców i reklamodawców.

Cormo Software House

https://cormo.pl to zespół młodych i dynamicznych programistów, będących
Cormo tworzy dedykowane systemy webowe, korzystając z Zend Framework, Symfony oraz Laravel. Front stron www buduje między innymi w oparciu o HTML5, CSS3 oraz JS z jQuery. Tworzy również aplikacje mobilne na platformy Android i iOS, a w swojej pracy
wykorzystuje także sprawdzone rozwiązania open-source.

Zagrano.pl

Serwis https://zagrano.pl stworzony został z myślą o dojrzałych graczach, którzy podchodzą do
swojego hobby w sposób analityczny i czerpią przyjemność z rozkładania na czynniki
pierwsze wytworów popkultury. To portal dla fanów jakościowej rozrywki, na którym mogą

oni znaleźć newsy ze świata gier na każdą z platform, ciekawostki na temat ulubionych
seriali i kinowych nowości oraz recenzje komiksów i gier planszowych.


nasze biura

  Warszawa

  Prosta 68

  Olsztyn

  Kotanskiego 8

  Estepona

  calle Helsinki


życie firmy

Loando Group - company insight 1
Loando Group - company insight 2
Loando Group - company insight 3
Loando Group - company insight 4
Loando Group - company insight 5
Logo