return to list
About us
#TeamLoando tworzą eksperci, zainteresowani szeroko pojętymi technologiami, FinTechem, digital marketingiem oraz public relations. W ramach grupy działa 11 firm, w których wysoko wyspecjalizowana kadra jest w stanie zapewnić klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Type
e-commerce
Company size
50-100
Industry
Fintech
Headquarters
Warszawa
Our team
Tymon Zastrzeżyński
Co - Founder CEO
Tymon jest ekspertem w branży finansowej. Swoją przygodę zaczynał w bankowości, a obecnie udziela się w inicjatywach, które sprzyjają rozwojowi sektora FinTech w Polsce.
Maciej Suwik
Co - Founder
Maciej jest entuzjastą nowych technologii, IT i sektora FinTech. Poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które mogą usprawnić działanie sektora finansowego.
Marcin Porębski
CTO
Marcin jest odpowiedzialny za internetowy sukces wszystkich projektów w Grupie LOANDO. Specjalizuje się w usługach SEO, content marketingu i UX.
Our offices

Warszawa, Prosta 68 - 52.2301662, 20.9812371

Olsztyn, Kotanskiego 8 - 53.7802842, 20.4702419

Estepona, calle Helsinki - 36.4272646, -5.145264

Company insight
Take a closer look
Loando Group
#TeamLoando tworzą eksperci, zainteresowani szeroko pojętymi technologiami, FinTechem, digital marketingiem oraz public relations. W ramach grupy działa 11 firm, w których wysoko
wyspecjalizowana kadra jest w stanie zapewnić klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Aff44
https://aff44.com to jedna z największych sieci afiliacyjnych w branży finansowej. Na rynku działa od 2015 roku i od tego czasu nieustannie ulepsza swoje działania. Specjalizuje się w produktach finansowych takich jak kredyty i pożyczki. Nieustannie jednak poszerza swoje portfolio o inne produkty finansowe, takie jak karty kredytowe, konta bankowe czy faktoring. Zespół Aff44 budują ludzie doświadczeni w branży performance marketingu.
Fintek.pl
https://fintek.pl to największy w Polsce portal poświęcony branży FinTech. Fintek stworzyli pasjonaci nowych technologii, których misją jest profesjonalne przekazywanie informacji o sektorze finansów i
technologii. Fintek.pl to portal, na którym codziennie umieszczane są najważniejsze informacje z branży finansowo-technologicznej, a także opinie i wywiady z ekspertami FinTech.
Loando Direct
Contact center i operator produktów finansowych - zarówno online, jak i offline. Loando Direct tworzy zespół ekspertów rynku finansowego, którzy skupiają się na poznaniu potencjalnego klienta i dotarciu do niego, za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji.
Globalna porównywarka finansowa Loando
Pierwsza globalna porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich. Wspiera propagowanie świadomego pożyczania. Wypowiedzi ekspertów czy wpisy na blogu tłumaczą, jak bezpiecznie pozyskiwać finansowanie. Dzięki Loando możliwe jest realne porównywanie produktów finansowych. Loando działa w:

Hiszpanii - https://loando.es
Polsce - https://loando.pl
Meksyku - https://loando.mx
Czechach - https://loando.cz
Rumunii - https://loando.ro
Rosji - https://loando.ru
Ukrainie - https://loando.ua
Pozyczkaportal.pl
https://pozyczkaportal.pl Jedna w pierwszych w Polsce porównywarek pożyczek pozabankowych. Serwis stanowi również bazę wiedzy na temat sektora, która pozwala Polakom na poszerzanie wiedzy o bezpiecznym pożyczaniu. Edukacja społeczeństwa w obszarze finansów i bezpieczeństwa jest priorytetem Pożyczkaportal.pl. W ramach portalu można też przeczytać najświeższe newsy i komentarze związane z branżą FinTech.
Silklead
Platforma do monetyzacji leadów, czyli tzw. generator leadów. Tworzy ją grupa profesjonalistów, którzy zdobywali doświadczenie na arenie międzynarodowej. Celem projektu jest ekspansja zagraniczna oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do monetyzacji ruchu dla wydawców i reklamodawców.
Cormo Software House
https://cormo.pl to zespół młodych i dynamicznych programistów, będących
Cormo tworzy dedykowane systemy webowe, korzystając z Zend Framework, Symfony oraz Laravel. Front stron www buduje między innymi w oparciu o HTML5, CSS3 oraz JS z jQuery. Tworzy również aplikacje mobilne na platformy Android i iOS, a w swojej pracy
wykorzystuje także sprawdzone rozwiązania open-source.
Zagrano.pl
Serwis https://zagrano.pl stworzony został z myślą o dojrzałych graczach, którzy podchodzą do
swojego hobby w sposób analityczny i czerpią przyjemność z rozkładania na czynniki
pierwsze wytworów popkultury. To portal dla fanów jakościowej rozrywki, na którym mogą

oni znaleźć newsy ze świata gier na każdą z platform, ciekawostki na temat ulubionych
seriali i kinowych nowości oraz recenzje komiksów i gier planszowych.