return to list
About us
Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd.

Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w ponad 1800 salonach zlokalizowanych w 25 krajach Europy, Azji i Afryki, jak również w sklepach internetowych dostępnych w 30 krajach.
Type
other
Company size
2500+
Industry
Fashion
Headquarters
Gdańsk
Our team
Alicja
Starszy Kupiec Mody
W LPP pracuję od 6 lat. Dziś jestem Starszym Kupcem w Reserved. Przez ten cały czas miałam ogromne szczęście pracować z ludźmi z całego świata, uczyć się od specjalistów i rozwijać swoją wiedzę.
Liliana
Dyrektor ds. produktu
W LPP najbardziej doceniam fakt, że mam tutaj bardzo dużą możliwość rozwoju. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i pozwala zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym praca sprawia wiele radości.
Marta
Starszy Kupiec Mody
Pracuję w LPP od siedmiu lat, zaczynałam od stanowiska asystenckiego. Bardzo cenię możliwość pracy w kreatywnym środowisku i panującą w LPP przyjazną, twórczą atmosferę. Tutaj każdy dzień jest inny od poprzedniego!
Our offices

Gdańsk, ul. Łąkowa 39/44 - 54.342534, 18.6624561

Kraków, ul. Bagrowa 7 - 50.03396, 20.001157

Pruszcz Gdański, ul. Tczewska 2 - 54.2387727, 18.6177846

Warszawa, ul. Chmielna 25 - 52.2321054, 21.0139283

Company insight
Take a closer look
NASZ ZESPÓŁ
Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Kultura organizacyjna to coś, co nas wyróżnia! Nie stosujemy dresscode’u, mówimy do siebie po imieniu i mamy swój własny kodeks etyczny. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzą go blisko 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!
JESTEŚMY AKTYWNI
W LPP działa zgrana i aktywna grupa sportowa LPP Team. Prowadzimy trzy sekcje - biegową, rowerową i triathlonową. Ich członkom opłacamy starty w zawodach i zapewniamy profesjonalne stroje sportowe. Mamy również rowery służbowe do dyspozycji wszystkich pracowników naszych gdańskich biur, a 2 razy w roku organizujemy bezpłatne przeglądy rowerowe.
DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ
W swoich szeregach mamy wielu świetnych specjalistów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Regularnie jesteśmy prelegentami na licznych wydarzeniach branżowych. Organizujemy też swoje własne konferencje, wystawy, dni otwarte („LPP od podszewki”), staże czy szkolenia.
POMAGAMY
Od wielu lat działamy charytatywnie przede wszystkim na Pomorzu i w Małopolsce. Zgodnie ze strategią CSR firmy angażujemy się we współpracę z organizacjami społecznymi przeciwdziałającymi wykluczeniu społecznemu oraz działającymi na rzecz rozwoju branży modowej. Przekazujemy darowizny rzeczowe i prowadzimy aktywny wolontariat pracowniczy. Organizujemy również akcje mające na celu aktywizację zawodową młodych ludzi („Pierwsza przymiarka”).