Logo
Dodaj ogłoszenie
LSI Software S.A. logo
LSI Software S.A.

LSI Software jest wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw (ERP), sieci sklepów detalicznych (retail), wszelkiej gastronomii, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych a także sieci kin.

Software HouseIT200-250Łódź (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Grzegorz Strąk

Dyrektor Działu Produkcji Oprogramowania

Jest związany ze Spółką od 2002. Przygodę z LSI Software rozpoczął jako programista, w 2010 roku objął stanowisko Dyrektora Działu Produkcji Oprogramowania. Jest Członkiem Zarządu.

Grzegorz Siewiera

Prezes Zarządu | Założyciel firmy

Jest jednym z trzech założycieli spółki. Od początku powstania był odpowiedzialny za całokształt jej funkcjonowania. Jest również zaangażowany w tworzenie nowych rozwiązań i innowacyjnych technologii.

Sylwia Sulwińska

HR Manager

Z wykształcenia psycholog, zawodowo HRka, z pasji tancerka. W LSI rozpoczęła pracę na stanowisku specjalistycznym, obecnie odpowiada za rekrutację i rozwój pracowników.


poznaj nas bliżej

Ludzie, pasja i rewolucyjne rozwiązania!

Od ponad 25 lat budujemy zespół zgranych ludzi, dla których tworzenie rozwiązań dla biznesu stanowi pasję i nieprawdopodobną frajdę. Każdy z pracowników LSI Software ma swój udział w tworzeniu systemów dla przedsiębiorstw z najróżniejszych dziedzin: od sieci kin, przez restauracje i hotele, aż do gabinetów kosmetycznych. Na pewno w codziennym życiu spotykasz się z wieloma naszymi Klientami 😊

Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszego teamu! Jesteśmy grupą profesjonalistów, w pracy jesteśmy kolegami, dobrze nam się razem pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy, na wygląd produktów i relacje z klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę.

Wartości LSI Software

Sukces naszej firmy budujemy w oparciu o 5 wartości:

1. Professionalism
2. Quality
3. Possibility
4. Teamwork
5. Responsibility


nasze biura

    Łódź

    Przybyszewskiego 176/178

    Warszawa

    Aleje Jerozolimskie 184B


życie firmy

LSI Software S.A. - company insight 1
LSI Software S.A. - company insight 2
LSI Software S.A. - company insight 3
LSI Software S.A. - company insight 4
LSI Software S.A. - company insight 5

media społecznościowe

Logo