Logo
Dodaj ogłoszenie
Marafiki s.c. logo
Marafiki s.c.

Jesteśmy butikową agencją digital marketingu. Nazwa “Marafiki” w języku Suahili oznacza “przyjaciele” i odzwierciedla nasze partnerskie podejście do klientów i współpracowników. Tworzymy zgrany zespół ekspertów, który stawia jakość na 1 miejscu.

AgencjaMarafiki s.c.10-15Poznań

media społecznościowe

nasz zespół

Krzysztof Wroński

CEO / współwłaściciel

W branży od 2010 r. Specjalista i trener Google Ads i Analytics. Prelegent, wykładowca i autor branżowych publikacji. Prywatnie fan sportów ekstremalnych i ojciec dwóch urwisów.

Rafał Gadomski

Współwłaściciel

Programista oraz CEO w zaprzyjaźnionym software housie. Po pracy uwielbia gotować.

Karolina Jańczuk

Account Manager

Jej zadaniem jest utrzymywanie relacji z klientami, a także koordynowanie codziennej pracy zespołu. Prywatnie fanka piłki nożnej, przemierzająca za swoim zespołem wiele (czasami tysięcy) kilometrów.


poznaj nas bliżej

Sprawdź, jak się tu pracuje!

Posłuchaj, co mówi o pracy w naszej agencji Karolina Jańczuk, która pracuje u nas na stanowisku Team Leadera. Cały czas szukamy nowych talentów do naszego zespołu. Sprawdź, jakie stanowiska są otwarte, wyślij CV i zostań jednym z Marafików!

Sprawdzona marka w branży

Suma naszych umiejętności pozwala osiągać wyniki, które doceniają nie tylko zadowoleni klienci Marafiki, ale także niezależne grono ekspertów. W 2021 roku byliśmy finalistami konkursu semKRK i zdobyliśmy III miejsce w kategorii Najlepsza kampania Google Ads. Sami również bywamy zapraszani do roli jurorów konkursów branżowych. W 2022 roku sędzią w kolejnej edycji semKRK był CEO Marafiki, Krzysztof Wroński.

Jambo!

Tak witamy nowych Marafików na pokładzie. Język suahili jest nam bardzo bliski, tak jak każdy członek zespołu. Nasz welcome pack to starannie wyselekcjonowany rogal świętomarciński, czyli tradycyjny przysmak Poznania. Prawdziwego rogala nie kupisz nigdzie poza Wielkopolską! Nasze skarpetki zadowolą nawet najdelikatniejsze stopy i dostarczą również wrażeń wizualnych. Na koniec wisienka na torcie, a nawet kropka nad i: nasz kubek. Chcemy wiedzieć, jak się masz, dlatego tak często mówimy “Hujambo!”


nasze biuro

    Poznań

    Kramarska 13


życie firmy

Marafiki s.c. - company insight 1
Marafiki s.c. - company insight 2
Marafiki s.c. - company insight 3
Marafiki s.c. - company insight 4
Marafiki s.c. - company insight 5
Marafiki s.c. - company insight 6
Marafiki s.c. - company insight 1Marafiki s.c. - company insight 2Marafiki s.c. - company insight 3

media społecznościowe

Logo