appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Marafiki s.c. logo
Marafiki s.c.
Jesteśmy agencją digital marketingu. Prowadzimy m.in. internetowe kampanie reklamowe dla e-commerce. Naszą siłą jest partnerskie podejście do klientów i współpracowników. Tworzymy zgrany zespół ekspertów, który stawia jakość na 1 miejscu.
AgencjaMarafiki s.c.11-25Poznań
Social Media
Nasz zespół
Krzysztof Wroński
CEO / współwłaściciel

W branży od 2010 r. Specjalista i trener Google Ads i Analytics. Prelegent, wykładowca i autor branżowych publikacji. Prywatnie fan sportów ekstremalnych i ojciec dwóch urwisów.

Rafał Gadomski
Współwłaściciel

Programista oraz CEO w zaprzyjaźnionym software housie. Po pracy uwielbia gotować.

Karolina Jańczuk
Account Manager Team Leader

Jej zadaniem jest utrzymywanie relacji z klientami, a także koordynowanie codziennej pracy zespołu. Prywatnie fanka piłki nożnej, przemierzająca za swoim zespołem wiele (czasami tysięcy) kilometrów.


Poznaj nas bliżej
Sprawdź, jak się tu pracuje!

Posłuchaj, co mówi o pracy w naszej agencji Karolina Jańczuk, która pracuje u nas na stanowisku Team Leadera. Cały czas szukamy nowych talentów do naszego zespołu. Sprawdź, jakie stanowiska są otwarte, wyślij CV i zostań jednym z Marafików!

Sprawdź, jak się tu pracuje!
Marafiki? Co to znaczy?!

Nazwa “marafiki” w języku suahili oznacza wiernych przyjaciół 🤝 i to dużo mówi o tym, jak pracujemy. Nie ma w tym przypadku, ponieważ nasza przygoda z biznesem zaczęła się od wspólnego projektu dobrych znajomych: 👉 Krzysztof Wroński - Ekspert Google Ads i Google Analytics 📈 z ponad 10-letnim stażem, trener, szkoleniowiec i wykładowca. 👉 Rafal Gadomski - współzałożyciel Advox, software house’u z główną siedzibą w Poznaniu oraz oddziałami w Europie.

Sprawdzona marka w branży

Suma naszych umiejętności pozwala osiągać wyniki, które doceniają nie tylko zadowoleni klienci Marafiki, ale także niezależne grono ekspertów. W 2021 roku byliśmy finalistami konkursu semKRK i zdobyliśmy III miejsce w kategorii Najlepsza kampania Google Ads. Sami również bywamy zapraszani do roli jurorów konkursów branżowych. W 2022 roku sędzią w kolejnej edycji semKRK był CEO Marafiki, Krzysztof Wroński.

Jambo!

Tak witamy nowych Marafików na pokładzie. Język suahili jest nam bardzo bliski, tak jak każdy członek zespołu. Nasz welcome pack to starannie wyselekcjonowany rogal świętomarciński, czyli tradycyjny przysmak Poznania. Prawdziwego rogala nie kupisz nigdzie poza Wielkopolską! Nasze skarpetki zadowolą nawet najdelikatniejsze stopy i dostarczą również wrażeń wizualnych. Na koniec wisienka na torcie, a nawet kropka nad i: nasz kubek. Chcemy wiedzieć, jak się masz, dlatego tak często mówimy “Hujambo!”


Życie firmy
Marafiki s.c. - company insight 1
Marafiki s.c. - company insight 2
Marafiki s.c. - company insight 3
Marafiki s.c. - company insight 4
Marafiki s.c. - company insight 5
Marafiki s.c. - company insight 6

Social Media