appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Marketing Match logo
Marketing Match
Marketing Match to wyjątkowy punkt na mapie agencji interaktywnych. Z naszymi klientami gramy do jednej bramki! Słuchamy, radzimy i planujemy rozwiązania szanując pieniądze naszych partnerów. Bo ich sukces, to nasz sukces!
AgencjaDigital marketing10-20Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Michał Padała
CEO & CO-FOUNDER

Moja droga zawodowa pozwoliła na zdobycie doświadczenia agencyjnego, jak i w pracy z klientem. Wierzę, że stworzenie miejsca, gdzie ludzie chcą pracować, a klienci dostają jakościowe usługi to sposób na biznesowy sukces.

Filip Okrój
HEAD SEO EXPERT & CO-FOUNDER

Pozycjonowanie i monetyzowanie ruchu z własnych serwisów w czasach szkolnych przerodziło się w drogę zawodową, którą od 2015 r. z przyjemnością przemierzam w szeregach Marketing Match, dbając o dział SEO i rozwój firmy.

Kamil Nycz
CIO & CO-FOUNDER

Programowanie jest moją pasją, a przygoda z kodowaniem rozpoczęła się od dnia, kiedy w wieku 12 lat dostałem od taty swoją pierwszą książkę i trwa nieustannie do dziś!


Poznaj nas bliżej
Ada - JUNIOR CONTENT SPECIALIST

Moją główną motywacją podczas pracy w MM są ludzie. Kiedy obserwuję swoich współpracowników i widzę, ile czasu i energii wkładają w rozwój, jestem pewna, że trafiłam do odpowiedniego środowiska. W chwilach słabości zawsze mogę liczyć, że ktoś wyciągnie do mnie pomocną dłoń! Lubię kiedy wokół mnie dużo się dzieje, więc cenię w swojej pracy to, że mam właściwie nieograniczone pole do proponowania własnych inicjatyw.

Jan - SEO/SEM SPECIALIST

Najlepszą rzeczą związaną z pracą w digital marketingu jest to, że nieodzownie wiąże się ona z ustawicznym rozwojem. Zmiany wywołane przez przeróżne czynniki, zaczynając od aktualizacji algorytmów Google, poprzez nowe platformy reklamowe, a kończąc na zmianach zachowań zakupowych użytkowników - powodują automatyczną potrzebę dostosowania się do nowych „reguł gry”. Trzeba być na bieżąco i czerpać najlepsze wzorce z wszelkich możliwych źródeł, których w Marketing Match jest pod dostatkiem.

Olga - SEM SPECIALIST

W MM cenię to, że doświadczenie płynie z bardzo różnorodnych projektów. Nauczyłam się działać kreatywnie, szybko reagować, budować spójne strategie i wyciągać trafne wnioski. Mocno poprawiłam też skilla w robieniu kawy przelewowej.

Bartek - JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Na pewno jedną z większych zalet pracy w moim dziale jest to, że większość roboty dla klienta wykonują ludzie mądrzejsi i bardziej wykwalifikowani. Oczywiście ma to swoje plusy i minusy, bo w razie potknięcia, to ja jestem na pierwszej linii kontaktu z klientem, dlatego świecenie oczami muszę mieć opanowane do perfekcji. Z drugiej strony to do mnie w pierwszej kolejności trafiają pochwały i wyrazy zadowolenia.

Valeriia - FRONT-END DEVELOPER

W pracy w Marketing Match najbardziej cenię możliwość pracy zdalnej - mogę swobodnie pracować, będąc w innym mieście. Chętnie korzystam też z kursów, oferowanych przez firmę, dla poszerzenia wiedzy w IT i wsparcie przy jakikolwiek problemach związanych z pracą.


Życie firmy
Marketing Match - company insight 1
Marketing Match - company insight 2
Marketing Match - company insight 3
Marketing Match - company insight 4
Marketing Match - company insight 5

Social Media