Logo
Dodaj ogłoszenie
MediaCom logo
MediaCom

MediaCom to największa i najszybciej rosnąca agencja mediowa w Polsce. Jest jedną z najbardziej utytułowanych agencji (Effie, Dom Mediowy Roku, Innovation). MediaCom należy do holdingu WPP, jako podmiot współpracujący w ramach GroupM. W skład MediaCom wchodzi jednostka analityczna MediaCom Business Science – największy i najbardziej zaawansowany produktowo podmiot doradczy w obszarze analityki marketingowej w Europie Centralnej.

AgencjaMarketing, Media300Warszawa

nasz zespół

Katarzyna Sierawska

HR Senior Specialist

Odpowiada za rozwój miękkich kompetencji pracowników i procesy rekrutacyjne.

Izabela Zagożdżon

HR Specialist

Odpowiada za rekrutacje oraz wspiera inne procesy HR wewnątrz naszej organizacji.

Elwira Nawara

HR Manager

Odpowiada za kadry i procesy HR-owe.


poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z wiodących agencji medialnych na świecie. Planujemy i kupujemy media dla naszych klientów na całym świecie. Nasza sieć obejmuje 7000 pracowników w 125 biurach w 100 krajach na całym świecie. Nasi klienci pochodzą z różnych gałęzi przemysłu.
Jesteśmy członkami WPP, jednego z najsilniejszych holdingów, który świadczy usługi reklamowe, zarządzania inwestycjami mediowymi, doradztwa i PR na całym świecie. Jest także częścią GroupM -największej grupy negocjacyjnej w Polsce.

Biznes

Pomagamy wielu markom w zbudowaniu swojej siły. Robimy to za pomocą naszego podejścia do myślenia o danych, technologii i kreatywności oraz projektowania strategii komunikacji, które budują marki i generują sprzedaż.
To co odróżnia nas od innych domów mediowych to pasja, z jaką pomagamy rozwijać biznes naszych klientów, tak aby mogli wyprzedzić konkurencje i na stałe zagościć w czołówce rynku.

People First, Better Results

Nasi ludzie. Nasz największy atut.
Zgodnie z mottem 'People First, Better Results' to LUDZIE są siłą naszej firmy, a ich pasja i motywacja pozwalają nam osiągać coraz lepsze WYNIKI.


nasze biuro

    Warszawa

    Wołoska 24


życie firmy

MediaCom - company insight 1
MediaCom - company insight 2
MediaCom - company insight 3
MediaCom - company insight 4
MediaCom - company insight 5

media społecznościowe

Logo