return to list
About us
MNM Diagnostics powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom mierzącym się z chorobą nowotworową. Wiemy, że informacja o tym, w jaki sposób skutecznie walczyć z nowotworem Pacjenta, jest ukryta w jego genomie. Tworzymy najnowocześniejsze technologie do diagnostyki genetycznej w oparciu o nowoczesną technologię, AI, naukę i medycynę, tak aby każdy Pacjent miał jak największą szansę na wygranie walki z chorobą. Medycyna spersonalizowana nie jest już tylko mglistą ideą i pieśnią przyszłości. Rewolucja zaczęła się już teraz, a my chcemy być jej częścią!
Type
startup
Company size
40-50
Industry
Biotechnologia
Headquarters
Poznań
Our team
Paweł Zawadzki
CEO
Absolwent Biotechnologii UAM w Poznaniu. Odbył staż na Uniwersytecie w Oksfordzie, na Wydziałach Biochemii, Fizyki oraz Onkologii. Autor licznych publikacji naukowych. Założyciel MNM Diagnostics.
Katarzyna Zawadzka
COO
Absolwentka Biotechnologii UAM w Poznaniu. Swoją naukową karierę kontynuowała na Uniwersytecie w Oksfordzie. Współzałożycielka MNM DIagnostics, zajmuje się organizacją i działaniami operacyjnymi w firmie.
Paweł Sztromwasser
CTO
Absolwent informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim, w 2014 obronił doktorat z bioinformatyki na Uniwersytecie w Bergen (UoB) w Norwegii. Od 2011 intensywnie pracuje z danymi z sekwencjonowania wysokoprzepustowego (NGS).
Katarzyna Ferdyn
Dyrektor Polskiego Centrum BioBankowania
Od 2004 r. związana z branżą biotechnologiczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu Quality Management System (QMS). Od 2015 współpracuje jako Expert techniczny w grupie BBMRI-ERIC – BBMRI.
Alicja Woźna
Technology Development Manager
Absolwentka Biotechnologii UAM w Poznaniu. W 2017 roku rozpoczęła interdyscyplinarny program studiów doktoranckich na Wydziale Fizyki UAM. Obecnie współtworzy innowacyjne narzędzia oparte o metody uczenia maszynowego.
Paula Dobosz
Chief of Scientific Development
Genetyk, specjalistka medycyny genomowej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2018 roku uzyskała dyplom spec. Genomic Medicine, na Cambridge University.
Our offices

Poznań, Uniwersytetu Poznańskiego 2 - 52.4661829, 16.9245686

Company insight
Take a closer look
Kultura MNM Diagnostics
Czy może być coś bardziej fascynującego, niż podróż w głąb ludzkiego DNA? Zwłaszcza wtedy, gdy rozwiązanie zagadki może przynieść największą nagrodę: uratowanie czyjegoś życia. Tym zajmujemy się każdego dnia: analizą całego genomu w poszukiwaniu podpowiedzi, jak skutecznie walczyć z nowotworem.
Witajcie w naszym świecie, pełnym pasji i nauki.