Logo
Dodaj ogłoszenie
Mobee Dick logo
Mobee Dick

Cześć! Jesteśmy firmą projektowo-badawczą. Każdego dnia wspieramy naszych klientów w procesie transformacji cyfrowej, przyczyniamy się do poprawy ich wyników biznesowych oraz optymalizacji użyteczności produktów i usług jakie oferują. Wspólnie możemy zrealizować kolejne projekty dla firm takich jak Adobe, mBank, TUiR Warta, OLX, Getin Bank, BNP Paribas czy Empik. Przed nami nowe projekty pełne wyzwań. Możemy zrealizować je razem!

AgencjaUser Experience40+Katowice (+ 1 lokalizacja)

nasz zespół

Monika Mikowska

CEO

Wiodąca w Polsce specjalistka UX Design. Autorka cenionych raportów branżowych, wykładowczyni, mentorka, była kierownik lokalna studiów podyplomowych UX Design na Uniwersytecie SWPS. Członkini EO Poland.

Mirosław Pośpiech

COO

Czuwa nad finansami organizacji. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, budowaniu zespołów i tworzeniu produktów digitalowych.

Natalia Bienias

Head of Design

Projektantka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektowaniu interfejsów i architekturze informacji. W wolnym czasie prowadzi bloga oraz kanał na YT poświęcony nauce projektowania i grafice – By zebza.


poznaj nas bliżej

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w badaniach i projektowaniu produktów i usług cyfrowych, budowaniu strategii, wdrażaniu procesów produktowych w organizacjach i konsultingu w doborze efektywnych narzędzi w procesach transformacji cyfrowej.

Co jest dla nas ważne?

KREATYWNOŚĆ
Jest elementem naszej firmowej tożsamości i oznacza dla nas śmiałość, nastawienie na działanie, dostrzeganie szerszej perspektywy.
DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIAMI.
Na każdym etapie współpracy, od badań i opracowywania strategii produktowej po projektowanie, przekazujemy naszym partnerom cenne know-how.
KRYTYCZNE MYŚLENIE
Wierzymy, że w turbodynamicznie zmieniającym się świecie to właśnie ono jest gwarantem rozwoju i uczula na błędy poznawcze.

Mobee w skrócie

- Produkty i usługi tworzymy od 2012 roku.
- W naszym zespole pracuje 25 wyjątkowych osobowości.
- Na co dzień pracujemy w 7 lokalizacjach: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Stalowa Wola oraz Hoi An w Wietnamie.
- Zrealizowaliśmy ponad 120 projektów dla firm takich jak Adobe, OLX, PLL LOT, TUiR Warta, STS, mBank, Getin Bank, BNP Paribas czy Empik.
- Nasz zespół to mix osobowości i pasji, od kolarstwa górskiego, renowacji mebli, tańca Boogie aż po miłość do samochodów Alfa Romeo.


nasze biura

    Katowice

    Mielęckiego 10

    Warszawa

    Krucza 50


życie firmy

Mobee Dick - company insight 1
Mobee Dick - company insight 2
Mobee Dick - company insight 3
Mobee Dick - company insight 4
Mobee Dick - company insight 5
Mobee Dick - company insight 6
Mobee Dick - company insight 1Mobee Dick - company insight 2Mobee Dick - company insight 3Mobee Dick - company insight 4Mobee Dick - company insight 5Mobee Dick - company insight 6Mobee Dick - company insight 7Mobee Dick - company insight 8Mobee Dick - company insight 9Mobee Dick - company insight 10

media społecznościowe

Logo