appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Mostostal logo
Mostostal
Jesteśmy generalnym wykonawcą, obecnym w wielu obszarach budownictwa. Na rynku polskim działamy już od 77 lat. Naszym głównym udziałowcem jest Acciona – międzynarodowa organizacja zatrudniająca pracowników w ponad 40 krajach na świecie.
Korporacjabudownictwo501+Warszawa
Social Media
Oferty

Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

Mostostal
Babica, +1
angielski
prawo jazdy
MS Excel
Nasz zespół
Igor Brodecki
Kierownik robót mostowych

Podoba mi się to, że firma nie tylko patrzy na aspekty finansowe, a też na BHP, żeby ta praca była dla pracowników bezpieczna i żeby my, jako kierownicy robót mieli spokojną realizację robót, bez wypadków.

Paweł Depta
Główny Specjalista ds. Ofertowania

Zajmuję się przygotowaniem przedmiarów i wyceną w branży technologicznej. Lubię to, że każdy przetarg jest inny. Nasz zespół to różne charaktery, które razem tworzą zgrany team.

Aleksandra Kubiak
Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

Jestem ekonomistą na budowie. Zajmuję się fakturami i sprawami budżetowymi. W mojej pracy lubię to, że choć nie jestem z branży budowlanej, to bardzo dużo się uczę. Mogę poznać budowę od strony kosztów lub przychodów.


Poznaj nas bliżej
Nasza historia

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 75-letniej tradycji na polskim rynku. Realizujemy różnorodne, nowoczesne projekty z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego i infrastrukturalnego. Wykonujemy prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy. Naszym strategicznym partnerem jest Acciona, zatrudniająca pracowników w ponad 40 krajach na świecie. Chcemy budować najwyższą jakość dzisiaj, z troską o środowisko dla przyszłych pokoleń.

Nasza historia
Nasze realizacje

Mamy na swoim koncie setki projektów. Wszystkie inwestycje realizujemy z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju; wykorzystujemy najnowsze technologie w tym technologię BIM, starając się minimalizować wpływ naszych działań na środowisko naturalne. Duży nacisk kładziemy również na kwestie BHP, tak żeby praca na naszych budowach była w 100% bezpieczna.

Nasze realizacje
Nasi pracownicy

O sukcesie naszej organizacji decyduje przede wszystkim nasz zespół, pracownicy zatrudnieni w całej Polsce na zarówno w centrali, biurach regionalnych w Sopocie, Krakowie i Poznaniu jak i na budowach w całym kraju. Nasze zespoły budujemy na bazie różnych pokoleń, różnych doświadczeń, różnej narodowości i płci. Aż 35% naszych pracowników stanowią kobiety, zatrudnione również na stanowiskach technicznych na budowach.

Nasi pracownicy

Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

Mostostal
angielski
prawo jazdy
MS Excel