Logo
Dodaj ogłoszenie
Movino logo
Movino

Cześć, jesteśmy Movino! Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy hulajnogi, rolki, deskorolki i wszystko, na czym da się jeździć 😊 Jesteśmy liderem sprzedaży w serwisie Allegro, a do tego mocno rozwijamy własne platformy e-commerce. Dzieje się!

E-commerceArtykuły sportowe10-20Łódź

media społecznościowe

nasz zespół

Anna Lewandowska

Co-owner/Head of Product Design

„Mamma” brandu Movino! Wymyśla, tworzy i projektuje wszystko z naszym logiem – od rowerków biegowych, po hulajnogi wyczynowe! Charakterystyczny zwrot: „Klasa!”

Paweł Kośla

Graphic Designer

Człowiek, który potrafi projektować 5 rzeczy jednocześnie, oglądając przy tym Alternatywy 4. Jeżeli „tylko spokój nas uratuje”, to przy nim można czuć się bezpiecznie! Charakterystyczny zwrot: „Mówiłeś coś?”

Adrian Sęk

Social Media Manager

Widzi memy przynajmniej dobę przed innymi. Zmanierowany w offline – z manierami w digitalu! Charakterystyczny zwrot: „Karol, piłeś już kawę?”


poznaj nas bliżej

„Po pierwsze primo:” Styl

Minimalizm, ponadczasowe kolory oraz wzory tworzone z pasji i ze znajomością obowiązujących i nadchodzących trendów. Tworzymy produkty, na których sami z chęcią jeździmy… i jeździmy!

„Po drugie primo:” Jakość

Jesteśmy mocnym zawodnikiem w kategorii „cena-jakość”, ale bynajmniej nie samozwańczym! Wystarczy poczytać opinie o naszych produktach w social mediach, naszych sklepach, zewnętrznych platformach, oraz niezależnych forach. Sami chętnie do nich wracamy 😉

„Po trzecie primo – ultimo:” Ludzie

Nie jesteśmy korporacją, a zespołem profesjonalistów, którzy lubią to, co robią i robią to, co lubią! A robimy Movino!


nasze biuro

    Łódź

    Niciarniana 2/6


życie firmy

Movino - company insight 1
Movino - company insight 2
Movino - company insight 3
Movino - company insight 4
Movino - company insight 5

media społecznościowe

Logo