appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Movino action gear logo
Movino action gear
Cześć, jesteśmy Movino! Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy hulajnogi, rolki, deskorolki i wszystko, na czym da się jeździć 😊 Jesteśmy liderem sprzedaży w serwisie Allegro, a do tego mocno rozwijamy własne platformy e-commerce. Dzieje się!
E-commerceArtykuły sportowe10-20Łódź
Social Media
Nasz zespół
Anna Lewandowska
Co-owner/Head of Product Design

„Mamma” brandu Movino! Wymyśla, tworzy i projektuje wszystko z naszym logiem – od rowerków biegowych, po hulajnogi wyczynowe! Charakterystyczny zwrot: „Klasa!”

Paweł Kośla
Graphic Designer

Człowiek, który potrafi projektować 5 rzeczy jednocześnie, oglądając przy tym Alternatywy 4. Jeżeli „tylko spokój nas uratuje”, to przy nim można czuć się bezpiecznie! Charakterystyczny zwrot: „Mówiłeś coś?”

Adrian Sęk
Social Media Manager

Widzi memy przynajmniej dobę przed innymi. Zmanierowany w offline – z manierami w digitalu! Charakterystyczny zwrot: „Karol, piłeś już kawę?”


Poznaj nas bliżej
„Po pierwsze primo:” Styl

Minimalizm, ponadczasowe kolory oraz wzory tworzone z pasji i ze znajomością obowiązujących i nadchodzących trendów. Tworzymy produkty, na których sami z chęcią jeździmy… i jeździmy!

„Po drugie primo:” Jakość

Jesteśmy mocnym zawodnikiem w kategorii „cena-jakość”, ale bynajmniej nie samozwańczym! Wystarczy poczytać opinie o naszych produktach w social mediach, naszych sklepach, zewnętrznych platformach, oraz niezależnych forach. Sami chętnie do nich wracamy 😉

„Po trzecie primo – ultimo:” Ludzie

Nie jesteśmy korporacją, a zespołem profesjonalistów, którzy lubią to, co robią i robią to, co lubią! A robimy Movino!


Życie firmy
Movino action gear - company insight 1
Movino action gear - company insight 2
Movino action gear - company insight 3
Movino action gear - company insight 4
Movino action gear - company insight 5

Social Media