return to list
About us
Cześć, jesteśmy Movino!

Naszą codziennością jest projektowanie, produkcja i sprzedaż hulajnóg miejskich i wyczynowych, rolek, deskorolek rowerków biegowych i wszystkiego, na czym da się jeździć 😊

Dzięki pracy na wysokich obrotach zostaliśmy m.in. liderem sprzedaży w swoich kategoriach w serwisie Allegro, a do tego mocno angażujemy się w rozwój własnych platform e-commerce. No i jeszcze ten Amazon.
Dzieje się!
Type
e-commerce
Company size
10-20
Industry
Artykuły sportowe
Headquarters
Łódź
Our team
Anna Lewandowska
Co-owner/Head of Product Design
„Mamma” brandu Movino! Wymyśla, tworzy i projektuje wszystko z naszym logiem – od rowerków biegowych, po hulajnogi wyczynowe! Charakterystyczny zwrot: „Klasa!”
Paweł Kośla
Graphic Designer
Człowiek, który potrafi projektować 5 rzeczy jednocześnie, oglądając przy tym Alternatywy 4. Jeżeli „tylko spokój nas uratuje”, to przy nim można czuć się bezpiecznie! Charakterystyczny zwrot: „Mówiłeś coś?”
Adrian Sęk
Social Media Manager
Widzi memy przynajmniej dobę przed innymi. Zmanierowany w offline – z manierami w digitalu! Charakterystyczny zwrot: „Karol, piłeś już kawę?”
Our offices

Łódź, Niciarniana 2/6 - 51.7704687, 19.506766

Company insight
Take a closer look
„Po pierwsze primo:” Styl
Minimalizm, ponadczasowe kolory oraz wzory tworzone z pasji i ze znajomością obowiązujących i nadchodzących trendów. Tworzymy produkty, na których sami z chęcią jeździmy… i jeździmy!
„Po drugie primo:” Jakość
Jesteśmy mocnym zawodnikiem w kategorii „cena-jakość”, ale bynajmniej nie samozwańczym! Wystarczy poczytać opinie o naszych produktach w social mediach, naszych sklepach, zewnętrznych platformach, oraz niezależnych forach. Sami chętnie do nich wracamy 😉
„Po trzecie primo – ultimo:” Ludzie
Nie jesteśmy korporacją, a zespołem profesjonalistów, którzy lubią to, co robią i robią to, co lubią! A robimy Movino!