appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
MPL Techma logo
MPL Techma
W MPL Techma będziesz pracował z ludźmi, którzy projektują i wdrażają rozwiązania dla automatyki przemysłowej i morskiej.Od 2003 roku pracujemy nad projektami prototypowymi oraz nad sprawdzonymi rozwiązaniami dla klientów w Polsce i zagranicą. Angażujemy się we współpracę od etapu koncepcji, przez konstrukcję mechaniczną, układy sterowania, oprogramowanie, aż po wdrożenie u klienta. Projektujemy również własne urządzenia elektroniczne.Firma obecnie liczy ponad 130 osób. Na co dzień obserwujemy efekty swojej pracy – urządzenia, nad którymi pracujemy powstają w naszej przestrzeni produkcyjnej.
InneAutomatyka 101-500Chwaszczyno (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Monika Wilczewska
Koordynator ds. projektów UE

Prowadzi projekty unijne oraz skutecznie pozyskuje nowe fundusze. Kobieta orkiestra - wspiera firmę w zakresie social media i marketingu. Świetnie odnajduje się w nowych wyzwaniach. Uwaga! Zaraża pozytywną energią :)

Marcin Stefański
Dyrektor Działu Mechanicznego

Zarządza zespołem Projektantów Mechaniki oraz całym obszarem produkcji. Swoją karierę w MPL Techma zaczynał na stanowisku Konstruktora. Oaza spokoju, z nim podejmiesz szybkie, skuteczne i wyważone decyzje.

Sebastian Baranowski
Dyrektor Działu Automatyki

Czuwa nad projektami elektryki i automatyki. Wnikliwy, pomoże znaleźć rozwiązanie każdego problemu technicznego. Dzięki jego kreatywności, prace projektowe, programistyczne i koncepcyjne przebiegają niezwykle sprawnie.


Poznaj nas bliżej
Jaka jest nasza historia?

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą komponentów, a w późniejszym czasie obraliśmy kierunek na realizację projektów z zakresu automatyki przemysłowej oraz morskiej. Przez 18 lat sukcesywnie poszerzaliśmy nasze portfolio i zwiększaliśmy zatrudnienie. Za nami wiele kamieni milowych, które pozwoliły nam się znaleźć w tym miejscu gdzie obecnie jesteśmy - mamy nadzieję, że przed nami o wiele więcej wyzwań, nauki i sukcesów.

Czym się zajmujemy?

Naszym konikiem jest automatyka przemysłowa. Przez 18 lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat potrzeb i problemów naszych klientów. Naszą przewagą jest elastyczność i kompleksowość realizacji - począwszy od diagnozy problemu, poprzez fazę projektową, przez produkcję, a skończywszy na wdrożeniu i optymalizacji u klienta. Dzięki temu rozwijamy się coraz prężniej, a nasz ponad 130 osobowy zespół składa się ze specjalistów w swoich dziedzinach.

Czym się zajmujemy?
Gdzie nas znajdziesz?

W 2018 roku ukończyliśmy budowę naszego obiektu w Chwaszczynie, w którym znajduje się część biurowa oraz powierzchnia produkcyjna. Biuro projektowe to ponad 1000 metrów kwadratowych, a wśród nich 3 kuchnie, 4 sale konferencyjne oraz 12 pokojów projektowych wyposażonych w najlepsze dostępne oprogramowanie. W skład parku maszynowego wchodzą nowoczesne urządzenia, takie jak frezarki, tokarki, stanowiska spawalnicze i inne, dzięki czemu widzimy jak efekty naszych koncepcji stają się rzeczywistością.

Gdzie nas znajdziesz?
Jakie są nasze wartości?

Aktywnie angażujemy się w działalność społeczną poprzez różnego rodzaju akcje. Dzięki temu poznasz nas nie tylko od strony technicznej ale również jako zgrany zespół gotowy do wsparcia i rozwoju.

Jakie są nasze wartości?

Życie firmy
MPL Techma - company insight 1
MPL Techma - company insight 2
MPL Techma - company insight 3
MPL Techma - company insight 4
MPL Techma - company insight 5
MPL Techma - company insight 6

Social Media