appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Nais logo
Nais
Nais łączy docenianie, nagradzanie i angażowanie pracowników. Pomagamy kształtować i utrwalać nawyki tworzące kulturę doceniania. Wypróbuj Nais Kafeterię - nowoczesny, elastyczny i prosty program benefitowy dla pracowników.
InneUsługi Hr26-50Gdańsk
Social Media
Nasz zespół
Agnieszka Komorowska
Chief Customer Officer

W Nais szefuję Customer Success Department. Od lat dbam o wysoką jakość obsługi klienta, badanie potrzeb i odpowiadanie na nie oraz relacje z klientami. Moja zasada: obsłuż klienta tak, jak sam byś chciał być obsłużony

Aleksandra Latoszek
Head of Marketplace, Partnerships Department

W Nais pracuję na stanowisku Szefowej Działu Partnerstw, gdzie zarządzam marketplace’em na platformie technologicznej dla firm i odpowiadam za relacje z kluczowymi Partnerami firmy oraz za budżet i realizację GMV

Jędrzej Bolek
Head of Sales

Od zawsze najważniejszy jest dla mnie sukces klientów stąd dbałość o realizacje potrzeb biznesowych w połączeniu z nowoczesną technologią. W życiu prywatnym miłośnik sportów zimowych oraz squash.


Poznaj nas bliżej
Początki

To już siedem lat od spotkania Tomka Józefackiego, Krzysztofa Mikulskiego i Iwony Grochowskiej w kawiarni Być Może (ta nazwa pasowała do tamtej sytuacji jak ulał). Każdy w zwrotnym momencie kariery zawodowej. Wszyscy troje rozumieli, czego brakuje na rynku i wizja innowacyjnej aplikacji dla pracowników, nowoczesnego narzędzia, które pomoże w budowaniu pozytywnych i satysfakcjonujących relacji w pracy.

Zespół

Bez nich nic by się nie wydarzyło. Zespół się rozrasta i dziś liczy pponad 20 osób. Przez te lata nie było łatwo. Docieraliśmy się, przeszliśmy prawie wszystkie etapy rozwoju zespołu. Ludzie przychodzili i odchodzili – każdy zostawił tu swoją dobrą część, wniósł metodę pracy, klientów, drobne zwyczaje. Rozstania zawsze były bolesne, jednak core zespołu się umacniał i poszerzał.

Sukces

Budujemy pozycję na rynku, dążąc do stabilnego biznesu. Pracujemy z najlepszymi. Mamy wielu świetnych klientów nagradzanych w kategoriach najlepszych pracodawców – uczestniczymy w tym sukcesie. Pasujemy do organizacji, które w swojej kulturze pielęgnują wdzięczność, docenianie, pozytywny feedback i które poważnie podchodzą do relacji z pracownikiem, rozumieją, czym jest i od czego zależy jego zaangażowanie.


Życie firmy
Nais - company insight 1
Nais - company insight 2
Nais - company insight 3
Nais - company insight 4
Nais - company insight 5
Nais - company insight 6

Social Media