Logo
Dodaj ogłoszenie
NAOKO logo
NAOKO

NAOKO oznacza szczęście i szczerość, a nasze kolekcje ubrań są tworzone z myślą o osobach odważnych, które kochają odkrywać nowe miejsca, dokładnie tak jak my. To właśnie podróże są naszą największą pasją i inspiracją do tworzenia nowych kolekcji.Kochamy świat, który jest dla nas niewyczerpanym źródłem pomysłów, a najnowsze trendy jedynie podkreślają nasz niepowtarzalny styl, nadając ubraniom wyjątkowego sznytu. Charakteryzuje nas innowacyjne podejście do klasycznego stylu, które pozwala klientkom wyróżnić się z tłumu oraz sprawić, że każdy dzień jest nową przygodą.

E-commerceFashion26-50Łódź

nasz zespół

MONIA

CEO & Fashion Designer

Główna sprawczyni całego zamieszania, czyli twórczyni marki NAOKO. To ona odpowiada za większość naszych projektów i zarządza całym naszym "twórczym" bałaganem. Kocha podróże i z nich czerpie najwięcej inspiracji.

AGNIESZKA

Purchasing and Logistic Director

Od 15 lat zawodowo wydaje nie swoje pieniądze na ciuchy i nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia. Marketingowiec z wykształcenia, kupiec z zawodu i HR-owiec z pasji.

MARIA

Head Analyst

Królowa analizy, która z niebywałą gracją i wdziękiem potrafi ugasić liczbą nasze gorące i pełne pomysłów głowy. Wie wszystko o preferencjach naszych klientek, a jej szafa pęka w szwach od naszych produktów.


poznaj nas bliżej

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Jesteśmy dynamicznym, kreatywnym i ambitnym zespołem, który nieustanie poszukuje nowych wyzwań. U nas zawsze dużo się dzieje, a każdy z zespołów całym sercem angażuje się w działalność firmy. Nie boimy się wychylić głów z pudełka, dlatego chętnie wychodzimy poza obowiązujące schematy. Jesteśmy otwarci i odważni, a nasz dresscode to wyraź siebie i czuj się swobodnie.

NAOKO GIRLS

Nasze klientki są dla nas najważniejsze. Rozpiera nas duma kiedy widzimy jak pięknie wyglądają w naszych ubraniach lub kiedy towarzyszą im w ważnych życiowych wydarzeniach. Kolekcjonujemy takie momenty i czerpiemy z nich energię, aby tworzyć coraz lepsze produkty, w których nasze #naokogirls mogą czuć się wyjątkowe i spełniać swoje marzenia.

Przymróżone naOKO

Codziennie szukamy sposobów, aby dołożyć sobie pracy, a sarkazm to nasze drugie imię. Nie przykrywamy swoich poglądów i nastrojów sztucznym uśmiechem, a jeżeli popełnisz błąd – nie martw się, na pewno znajdzie się ktoś, żeby Ci o nim przypomnieć w najmniej oczekiwanym momencie.
Dlatego właśnie lubimy siebie i swoje towarzystwo, co zdecydowanie pomaga nam zmagać się codziennymi wyzwaniami.

wspieraMY

Od początku istnienia marki NAOKO chętnie angażujemy się w akcje charytatywne i społeczne, które są zgodne z wartościami naszej firmy i bliskie naszym sercom. Przekazujemy darowizny finansowe lub rzeczowe na rzecz różnego rodzaju organizacji użyteczności publicznej. Cieszymy się, że dzięki naszym działaniom udaje się zrealizować statutowe cele fundacji, które robią wiele dobrego dla naszego świata.


nasze biuro

    Łódź

    Romanowska 55B


życie firmy

NAOKO - company insight 1
NAOKO - company insight 2
NAOKO - company insight 3
NAOKO - company insight 4
NAOKO - company insight 5
NAOKO - company insight 6
NAOKO - company insight 1

media społecznościowe

Logo