appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Nessie Research Lab.  logo
Nessie Research Lab.
Jesteśmy najbardziej procesowym wsparciem sprzedaży w branży technologicznej. Sami nic nie sprzedajemy! Jednak to dzięki nam, pomysły naszych klientów docierają do tych, którzy chcą ich wysłuchać - do najlepszej jakości leadów na całym świecie.
AgencjaNowe technologie26-50Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Oferty

Sales Executive ( ENG)

5 500 - 8 000 pln
Nessie Research Lab
Warszawa, +4
sprzedaż
CRM
negocjacje
New
Nasz zespół
Managing Partner, Head of Delivery
Managing Partner

Dla Agaty nie ma rzeczy niemożliwych. Wprowadzi Cię w arkana branży technologicznej, dzięki czemu zrozumiesz wyzwania klientów Nessie i pomożesz im się z nimi mierzyć.

Justyna Gebert
Managing Partner

Skuteczna sprzedaż nie ma przed nią tajemnic. Wprowadzi Cię w analitykę procesu demand generation, dzięki czemu będziesz podejmować coraz to lepsze decyzje na rzecz klientów Nessie.

Małgosia Seroka
Head of Customer Success

Dba o sukces sprzedażowy klientów Nessie. Pomoże Ci zrozumieć proces demand generation, dzięki czemu pomysły najbardziej innowacyjnych firm będą docierały do tych, którzy chcą ich wysłuchać.


Poznaj nas bliżej
Nasza misja

Jeśli chcesz na co dzień współpracować z fascynującymi firmami z obszaru nowych technologii w realizacji ich ambitnych planów, dobrze trafiłeś/aś. W Nessie odpowiadamy na najważniejszą potrzebę każdej firmy: budowanie przewidywalnej sprzedaży. Opracowaliśmy autorski proces w zakresie demand generaration, który sprawia, że genialne pomysły naszych klientów docierają do właściwych odbiorców. Sami nic nie sprzedajemy, a jako back office wspieramy działy sprzedaży w operacjonalizacji ich strategii.

Nessie z lotu ptaka

Zespół Nessie to blisko 30 osób dbających o realizację projektów na rzecz klientów technologicznych, analizę danych, tworzenie komunikacji, tłumaczenia. Mamy 2 biura w Warszawie i Poznaniu. Pracujemy w trybie hybrydowym: 2 dni w biurze + 3 dni zdalnie. Działamy projektowo. Na co dzień wykorzystujemy takie narzędzia jak Trello, CRM, Sales Navigator, Microsoft BI oraz bazy danych (np. Crunchbase). Język angielski szlifujemy podczas kursu organizowanego w czasie pracy metodą RPG.

Nie tylko praca

Nadrzędną wartością Nessie jest kultura współpracy. W naszym zespole nie ma miejsca dla negatywnej rywalizacji. Jesteśmy zgrani i wspieramy się na co dzień, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pomocną dłonią. Cenimy kreatywność, ale też systematyczność i schematyczność tam, gdzie narzuca to nasz autorski proces demand generation. Ponieważ dbamy o dobrą energię nie brakuje czasu na wspólne celebrowanie urodzin, cotygodniowe pizza party i prosecco time na dobry początek każdego miesiąca.

Dołącz do nas jeśli…

...jesteś osobą energiczną i pozytywną, bierzesz odpowiedzialność za swoją pracę, wyzwania Cię nie paraliżują, a motywują do działania, dobrze czujesz się w dynamicznym i zmiennym otoczeniu, masz poważne podejście do pracy i stawiasz na efektywność. Nie wymagamy od Ciebie wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży. Najważniejsza jest dla nas Twoja postawa, otwartość na feedback i chęć rozwoju. Jeśli pasujesz do naszego profilu i szukasz pracy z misją, śledź nabory, które prowadzimy 5 razy w roku.

Onboarding

Ponieważ działamy według autorskiego procesu, zależy nam na tym, aby każdy kto do nas dołączy był gotowy do pracy według określonych standardów. Dlatego też, w ciągu pierwszych 2 tygodni przejdziesz przez intensywny cykl szkoleń i warsztatów tematycznych, prowadzonych zarówno przez założycielki Nessie, jak i doświadczonych project managerów. Następny miesiąc spędzisz pod opieką „buddiego”, który wprowadzi się w kulisy pracy „na kliencie” i przygotuje do Twojego pierwszego projektu.


Życie firmy
Nessie Research Lab.  - company insight 1
Nessie Research Lab.  - company insight 2
Nessie Research Lab.  - company insight 3
Nessie Research Lab.  - company insight 4
Nessie Research Lab.  - company insight 5

Social Media
Aktywne oferty pracy
Sales Executive ( ENG)

Sales Executive ( ENG)

5 500 - 8 000 pln
Nessie Research Lab
sprzedaż
CRM
negocjacje
New