appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
NG Engineering Sp. z o.o. logo
NG Engineering Sp. z o.o.
NG Engineering Group jest wiodącym dostawcą kompleksowych usług inżynieryjnych, maszyn i urządzeń specjalnego przeznaczenia oraz rozwiązań softwarowych, wspierających proces rozwoju produktu w różnych gałęziach przemysłu.
InneInżynieria101-500Wrocław
Social Media
Nasz zespół
Magdalena
Technical Coordinator

NG to solidna i rzetelna firma o wysokich standardach pracy. Gwarantuje mi duże możliwości rozwoju dzięki międzynarodowemu środowisku pracy, wielozadaniowości oraz szkoleniom.

Marek
Technical Editor

Praca w NG to sama przyjemność. Kreatywni i koleżeńscy ludzie oraz atmosfera pełna wzajemnego szacunku i profesjonalizmu zachęcają do aktywnego działania.

Robert
Design Engineer, Special Purpose Machinery

W NG Engineering pracuję od dwóch lat. Te dwa lata były pełne niesamowitego rozwoju zawodowego, który wiązał się z pracą nad ciekawymi i niekonwencjonalnymi projektami.


Poznaj nas bliżej
O nas

NG Engineering realizuje projekty dla branży motoryzacyjnej, AGD, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz oprzyrządowania produkcyjnego. NG Tools zajmuje się w produkcją maszyn specjalistycznych, stanowisk kontrolnych, transportowych jak i kompletnych linii montażowych. NG PLM-TEC jest dostawcą rozwiązań Siemens PLM. Lubimy skracać dystans i łączą nas partnerskie relacje - jeśli się zgodzisz, przejdziemy na “Ty” i zadbamy o to byś od razu poczuł atmosferę naszego zespołu!

O nas
Co nas wyróżnia?

- 200 pracowników – inżynierów i specjalistów - 15 lat doświadczenia w świadczeniu kompleksowych usług - 200 zadowolonych klientów z różnych branż

Staże i praktyki w NG ENGINEERING GROUP

PROGRAM STAŻOWY 3-miesięczny płatny staż i szkolenie NG Academy (marzec-maj; październik-grudzień), przygotowujący absolwentów oraz studentów 4 i 5 roku studiów do zawodu Młodszego Inżyniera Konstruktora.

Benefity

prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne, firmowa drużyna sportowa, brak dress code’u, kawa / herbata, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku , program rekomendacji pracowników, inicjatywy dobroczynne, pikniki rodzinne

Spędzamy czas razem

Fundamentem każdej firmy są ludzie, dlatego dbamy o to by w miejscu naszej pracy stworzyć miłą, partnerską atmosferę. Lubimy wspólnie spędzać czas i stawiamy na dobrą zabawę, dlatego organizujemy różnorodne integracje. Każdego roku mamy imprezy działowe dopasowane do preferencji danego zespołu – sportowe, wypoczynkowe, kulturalne. Oprócz tego organizujemy ogólnofirmowe weekendowe wyjazdy dla pracowników z rodzinami czy popołudniowe grille pracownicze.

Wspieramy pasje

Każdy z nas jest inny i posiada swoje pasje pozazawodowe. W większości lubimy spędzać czas aktywnie, dlatego firma finansuje drużyny sportowe i indywidualnych sportowców. Posiadamy swoją drużynę piłkarską i koszykarską. W swoich szeregach mamy wielokrotnie nagradzanego triathlonistę, który bierze udział w międzynarodowych zawodach. Oprócz tego organizujemy biegi firmowe, gry terenowe, półmaratony lokalne oraz firmowe rajdy rowerowe.

Szkolimy się i doskonalimy

Nie stoimy w miejscu- ciągle doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę. Bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych (gdzie możemy zobaczyć realizacje naszych projektów– maszyny, pojazdy, np. IAA Hanover, Agrotech, BAUMA. Uczestniczymy w wielu konferencjach i szkoleniach, jak również przeprowadzamy je wewnętrznie dla siebie nawzajem. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w naszych działach oraz w całej firmie, czerpiemy od siebie nawzajem ile się da.


Życie firmy
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 1
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 2
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 3
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 4
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 5
NG Engineering Sp. z o.o. - company insight 6

Social Media