Logo
Dodaj ogłoszenie
Nomadu Sp. z o.o. logo
Nomadu Sp. z o.o.

Witaj w Nomadu, gdzie komfort pracy stoi na równi z komfortem życia prywatnego, a dobry design leży u podstawy projektów szytych na miarę. Gdzie ludzie, relacje i doświadczenie są tak samo ważne, jak skuteczny marketing pozytywnie wpływający na otaczającą rzeczywistość. Gdzie doświadczenie idzie w parze z rozwojem, a poszukiwanie szczęścia spaja wszystkie działania.

AgencjaMarketing1-10Wrocław

media społecznościowe

nasz zespół

Olga Andrukiewicz

CEO

CEO, Szefowa wszystkich Szefów, wszechogarniaczka całości. Kontaktuje się z Klientami, koordynuje pracę, a w tym wszystkim nie traci kontaktu z Ziemią i resztą zespołu ;) Kocha branding i hygge, niekoniecznie oddzielnie.

Magdalena Koźlicka

Ilustratorka

Nie do końca wiemy jak to robi, ale zawsze bezbłędnie i zawsze pięknie przekłada na grafikę pomysły ekipy i naszych Klientów. Ma wyjątkową kreskę i wyjątkowe pomysły, dlatego idealnie wpasowała się w nasz team.

Aleksandra Kajda

Copywriterka

Najpierw czyta, potem pisze, a na koniec czyta to, co napisała. Tworzy treści długie, krótkie, branżowe i totalnie luźne. Lubi pracę z Nomadu, bo ceni dobry flow w zespole.


poznaj nas bliżej

Wyrusz z nami w niezapomnianą wyprawę

Jeśli szukasz dla siebie niebanalnej drogi zawodowej, trafiłeś/łaś idealnie. Bo w Nomadu profesjonalizm uzupełniamy szczyptą oryginalności, elastyczność wplatamy w projekty szyte na miarę potrzeb naszych Klientów, a sami nieustannie rozwijamy się, inspiracji wypatrując w otaczającym nas świecie. Szukamy ludzi otwartych, kreatywnych, którzy lubią i potrafią dyskutować i bronić swoich pomysłów. A także tych, dla których praca to element życia, a nie jego wyznacznik ;)


nasze biuro

    Wrocław

    Niemczańska 33


życie firmy

Nomadu Sp. z o.o. - company insight 1
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 2
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 3
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 4
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 5
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 6
Nomadu Sp. z o.o. - company insight 1Nomadu Sp. z o.o. - company insight 2Nomadu Sp. z o.o. - company insight 3Nomadu Sp. z o.o. - company insight 4Nomadu Sp. z o.o. - company insight 5Nomadu Sp. z o.o. - company insight 6

media społecznościowe

Logo