return to list
About us
Onely to zespół specjalistów od lat przecierający szlaki technicznego SEO. Pracujemy zarówno z korporacjami z listy Fortune 100, jak i z polskimi sklepami e-commerce. Pomagamy naszym klientom osiągać biznesowe cele poprzez techniczną optymalizację ich stron internetowych.

Stawiamy na optymizm, jakość, twarde dane, transparentność działań i nieustanny rozwój.

Jeśli lubisz myśleć analitycznie i wgryzać się w szczegóły, których inni nawet nie dostrzegają, jesteś w dobrym miejscu!
Type
agency
Company size
20-30
Industry
SEO
Headquarters
Wrocław
Our team
Bartosz Góralewicz
CEO
Bartek jest założycielem Onely. Większość czasu zajmuje mu rozszyfrowywanie algorytmów Google, przygotowywanie się do prezek, i wrzucanie niszowych memów na firmowego Slacka.
Katarzyna Berbas
Managing Director
Kasia wie o wszystkim, co dzieje się w Onely. Dzięki niej wszystko, co robimy, spina się w całość. Jeśli coś jest nie tak, daj znać Kasi - ona znajdzie rozwiązanie.
Maria Cieślak
Head of SEO
Maria nadzoruje prace całego zespołu SEO. Definiuje ją stuprocentowa kompetencja, terminowość, i odpowiedzialność. Myślisz, że ponadprzeciętne przywiązanie do szczegółu jest Twoją mocną stroną? Nie znasz jeszcze Marii.
Our offices

Wrocław, Ojca Beyzyma 5 - 51.089329, 16.992323

Company insight
Take a closer look
Jesteśmy Onely!
Nasze unikalne podejście do pracy z klientem odzwierciedla nasz elastyczny workflow, transparentność działań, i bezkompromisowa dbałość o szczegóły.

Jeśli lubisz przy pomocy analitycznego myślenia dochodzić do sedna problemu, masz głód wiedzy i chcesz dołączyć do najfajniejszej agencji na całym świecie, to dobrze trafiłeś!