appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Optineo logo
Optineo
Nasi kandydaci zyskują trafne oferty rozwoju u atrakcyjnych pracodawców. Nasi pracownicy zyskują unikalną wiedzę na temat HR, sprzedaży i marketingu. A wszystko to dzięki specjalizacji. Od 2004 roku pomagamy zwiększać sprzedaż. Budujemy i optymalizujemy kanały sprzedaży oraz rekrutujemy ludzi, którzy przynoszą pieniądze. Podkręcamy obroty - nie tylko naszym klientom ;-)
InneSprzedaż i marketing10 - 50Warszawa
Oferty

Doradca techniczny (teletechnika)

5 000 - 6 500 pln
Optineo
Szczecin
nastawienie na cel
dobra organizacja pracy
komunikatywność

Project Manager with Slovak

10 000 - 12 000 pln
Optineo
Warszawa, +18
, Praca zdalna
Zdalnie
English
Slovak
client service
Nasz zespół
Rekrutacja
-

Trafnie, efektywnie i miło. Trafnie – dzięki metodom zapewniającym najlepsze decyzje pracodawcom i kandydatom. Efektywnie - dzięki specjalizacji wiemy o czym mówimy, nie tracimy czasu. Miło, bo lubimy i szanujemy ludzi.

Doradztwo
-

Prowadzimy prosto do celu. Pomagamy kompleksowo budować lub reorganizować kanały sprzedaży. Nasze projekty są przyjazne pracownikom i klientom. Stosujemy metody zapewniające dużą przewidywalność nawet złożonych procesów.

Zarząd
-

Łączymy najlepsze wartości tradycyjnego rzemiosła z naukowym podejściem. Solidność, etyka i dbałość o detale spotykają się z nowoczesnymi metodami. Dzielimy się wiedzą i dbamy o logikę we wszystkim co robimy.


Poznaj nas bliżej
Na początku byla... optymalizacja

Zaczynaliśmy dawno, dawno temu jako firma stricte doradcza. Stworzyliśmy unikalne usługi, które pomagają zwiększać sprzedaż: APS - Analiza Potencjału Sprzedaży, SalesUp! Jako pierwsza firma w Polsce zajęliśmy się opracowywaniem przyjaznych dla pracowników Manuali Sprzedażowych, które bardziej przypominają komiksy, niż opasłe tomiszcza procedur.

Optymalna organizacja potrzebuje ludzi

Pomysł na firmę rekrutacyjną do zadań specjalnych zrodził się w praktyce. Realizując odpowiedzialne projekty rozwojowe (np. fuzje, rozwój sił sprzedaży) poszukiwaliśmy czegoś znacznie więcej niż oferował rynek usług rekrutacyjnych. W 2006 roku uruchomiliśmy własny dział head-huntingu oraz rozpoczęliśmy pracę nad własną metodyką skutecznej rekrutacji.

Przewaga dzięki trafności

Efekty przerosły nasze oczekiwania. Dzięki specjalizacji udało nam się stworzyć skuteczny system rekrutowania, a klienci z reguły zostają z nami na wiele lat. Ważną składową naszych kompetencji było wejście w świat digital marketingu i e-commerce znacznie wcześniej, niż to było modne ;-)

18 lat innowacji

Można powiedzieć, że odkrywamy rekrutację na nowo. Nasza metodyka, Performance Headhunting, pozwala na logiczną optymalizację konwersji w procesie rekrutacyjnym. Raporty Opti Profil pomagają w porównywaniu kandydatów jak przysłowiowe jabłka z jabłkami. Metoda Opti Process Fit pomaga w zapewnieniu maksymalnie dopasowanych kandydatów w oparciu o obiektywne kryteria. Nasze, unikalne na skalę światową, testy pozwalają lepiej dobierać ludzi do kultury organizacji oraz odkrywać indywidualne motywacje.

Poznajmy się!

Szukasz ciekawych wyzwań w HR i chcesz zdobyć realne kompetencje? Chcesz rozwinąć swoją karierę i pracować z dobrymi doradcami? A może potrzebujesz pomocy w pozyskaniu pracowników najlepiej dopasowanych do Twoich celów i kultury? Aplikuj na nasze ogłoszenie lub nawiąż z nami kontakt w dowolny inny sposób. Do miłego!


Życie firmy
Aktywne oferty pracy
Doradca techniczny (teletechnika)

Doradca techniczny (teletechnika)

5 000 - 6 500 pln
Optineo
Szczecin
nastawienie na cel
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Project Manager with Slovak

Project Manager with Slovak

10 000 - 12 000 pln
Optineo
, Praca zdalna
Zdalnie
English
Slovak
client service