Logo
Dodaj ogłoszenie
Piwik PRO logo
Piwik PRO

Piwik PRO to polska firma produktowa IT. Obecnie na pokładzie mamy 110+ osób, które skutecznie realizują naszą misję - dostarczanie privacy-friendly analityki danych! Myślisz, że temat jest ciekawy? Zapoznaj się z naszymi propozycjami współpracy.

InneAnalytics100Wrocław (+ 1 lokalizacja)

nasz zespół

Maciej Zawadziński

CEO

Współzałożyciel dwóch wrocławskich spółek (Clearcode & Piwik PRO). Od 20. roku życia kolekcjonuje wpisy do KRS. Pasjonat technologii i świetny specjalista. Po godzinach pilot samolotu i miłośnik kotów.

Marta Małecka

Head of HR & EB

Prawdziwa pasjonatka HR & EB z niesłabnącą miłością do pisania. Fanka autonomii i transparentności w Piwik PRO - dba, by to co najlepsze w pracy z nami niosło się po świecie. Marzy o podróży do Japonii :)

Kuba Bomba

Chief Product Officer

Ręczy swoim nazwiskiem za cały produkt i jego spójność. To, co robi w pracy, to jego hobby od ponad 10 lat. Ma background techniczny. Po pracy spędza czas aktywnie (boks, siłownia, gra na konsoli).


poznaj nas bliżej

Nasze początki

Wystartowaliśmy w 2013 roku, jako nowe przedsięwzięcie Clearcode, znanego już wrocławskiego software house’u. W analytics wkręcił nas nasz CEO, Maciej, który sam złapał zajawkę, rozwijając projekt open source. Od początków firmy minęły lata, podczas których przeszliśmy drogę od budowania premium feature’ów do otwartego rozwiązania po kompleksowy zestaw rozwiązań dla marketerów: analytics, tag manager, consent manager, customer data platform.

Nasze wartości

Każdy z nas w Piwik PRO ma wpływ na kierunek rozwoju naszego produktu - tworzymy go na miejscu, wspólnymi siłami. Lubimy stawiać sobie ambitne cele i wierzymy w pozytywną zmianę, jaką w branży analitycznej może przynieść rozwiązanie dbające o bezpieczeństwo danych i prywatność użytkowników. W komunikacji stawiamy na transparencję i przepływ wiedzy. Tworzymy przestrzeń do zgłaszania własnych pomysłów i ich wprowadzania w życie, a zdobytą wiedzą lubimy się dzielić (https://piwik.pro/blog/).

Nasze pasje

Lubimy luz, dobrą atmosferę i wyjście poza relacje zawodowe. Mamy w składzie różnorodnych ludzi - znajdziesz u nas wielbicieli wspinaczki wysokogórskiej, pilota samolotu, fotografów i całe mnóstwo prawdziwych geeków :)


nasze biura

    Wrocław

    Św. Antoniego 2/4

    New York

    222 Broadway


życie firmy

Piwik PRO - company insight 1
Piwik PRO - company insight 2
Piwik PRO - company insight 3
Piwik PRO - company insight 4
Piwik PRO - company insight 5
Piwik PRO - company insight 6
Piwik PRO - company insight 1Piwik PRO - company insight 2

media społecznościowe

Logo