appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Paul Rich Sp. z o.o. logo
Paul Rich Sp. z o.o.
Jesteśmy marką tworzącą zegarki Premium, które zdobywają serca klientów na całym świecie. Możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją na amerykańskim rynku oraz dynamicznym rozwojem na 6 kontynentach.
E-commerceJewellery11-25Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Paweł Rachelski
CEO / Founder

Od 2017 roku założyciel oraz właścicielem marki Paul Rich - lifestylowej marki zegarków premium wykonanej z wysokiej jakości materiałów.

Grzegorz Sękowski
eCommerce Manager

ECommerce Manager w sklepie internetowym Paul Rich. Swoje doświadczenie zdobywał jako kierownik działu IT oraz eCommerce Manager w agencji eCommerce tworzącej sklepy internetowe dla średnich i dużych firm e-commerce.

Alina Lenik
Head of Marketing

Head of Digital Marketing z 12-letnim stażem w marketingu dla marek z segmentu Luxury, Fashion oraz Beauty. Co-founderka agencji PINK PR w latach 2016 - 2021.


Poznaj nas bliżej
Cenimy współpracę!

Zespół Paul Rich tworzą doświadczeni specjaliści oraz eksperci z branży e-commerce, pracujący dla największych sklepów internetowych w Polsce oraz Europie środkowo-wschodniej. Nasi specjaliści rozwijali takie marki e-commerce jak: eobuwie, Moliera2, Glov czy Divante. Uczymy się wspólnie od siebie, wymieniamy pomysłami oraz współpracujemy. Dbamy o kulturę organizacyjną oraz rozwój oferując przy tym konkurencyjne wynagrodzenie.

Wspólnie się rozwijamy

Oferujemy darmowe lekcje z języka angielskiego oraz chińskiego dostępne w godzinach pracy. Chętnych zapraszamy na kursy podnoszące kompetencje oraz umiejętności z zarządzania, projektowania graficznego, programowania czy sprzedaży b2b. Mamy do zaproponowania naszym pracownikom darmową opiekę medyczną oraz kartę multisport. Cenimy pracę naszych współpracowników, dlatego zapewniamy konkurencyjne wysokie wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia oraz wiedzy.

Dobrze się przy tym bawimy!

Nie zapominamy, że w pracy spędzamy 1/3 dnia. Dlatego dbamy, o to aby praca u nas była przyjemna. Posiadamy biuro w centrum Warszawy w budynku The Nest przy hali koszyki. Codziennie mamy do dyspozycji świeżą kawę, owoce, słodkie przekąski oraz zimne napoje. Wspólnie świętujemy sukcesy oraz uczymy się na projektach, które nie wyszły.


Życie firmy
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 1
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 2
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 3
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 4
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 5

Social Media