Logo
Dodaj ogłoszenie
Paul Rich Sp. z o.o. logo
Paul Rich Sp. z o.o.

Paul Rich jest dynamicznie rozwijającą się firmą e-commerce oferującą zegarki premium. Zespół Paul Rich tworzą doświadczeni eksperci z branży e-commerce, którzy zdobywali doświadczenie dla największych e-commerce w Polsce i Europie.

E-commerceJewellery11-25Warszawa (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Paweł Rachelski

CEO / Founder

Od 2017 roku założyciel oraz właścicielem marki Paul Rich - lifestylowej marki zegarków premium wykonanej z wysokiej jakości materiałów.

Grzegorz Sękowski

eCommerce Manager

ECommerce Manager w sklepie internetowym Paul Rich. Swoje doświadczenie zdobywał jako kierownik działu IT oraz eCommerce Manager w agencji eCommerce tworzącej sklepy internetowe dla średnich i dużych firm e-commerce.

Alina Lenik

Marketing Manager

Doświadczona marketing manager z 12-letnim stażem w marketingu dla marek z segmentu Fashion, Beauty oraz Jewellery. Właścicielka agencji PINK PR w latach 2019 - 2021. Współpracowała z klientami GLOV, FAASH.


poznaj nas bliżej

Cenimy współpracę!

Zespół Paul Rich tworzą doświadczeni specjaliści oraz eksperci z branży e-commerce, pracujący dla największych sklepów internetowych w Polsce oraz Europie środkowo-wschodniej. Nasi specjaliści rozwijali takie marki e-commerce jak: eobuwie, Moliera2, Glov czy Divante. Uczymy się wspólnie od siebie, wymieniamy pomysłami oraz współpracujemy. Dbamy o kulturę organizacyjną oraz rozwój oferując przy tym konkurencyjne wynagrodzenie.

Wspólnie się rozwijamy

Oferujemy darmowe lekcje z języka angielskiego, włoskiego lub chińskiego dostępne w godzinach pracy. Kursy podnoszące kompetencje oraz umiejętności, między innymi: z zarządzania, projektowania graficznego, programowania czy sprzedaży b2b. Oferujemy darmową opiekę medyczną oraz kartę multisport. Cenimy pracę naszych współpracowników, dlatego zapewniamy konkurencyjne wysokie wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia oraz wiedzy.

Dobrze się przy tym bawimy!

Nie zapominamy, że w pracy spędzamy 1/3 dnia. Dlatego dbamy, o to aby praca u nas była przyjemna. Posiadamy biuro w centrum Warszawy w budynku The Nest przy hali koszyki. Codziennie mamy do dyspozycji świeżą kawę, owoce oraz słodkie przekąski. Wspólnie świętujemy sukcesy oraz uczymy się na projektach, które nie wyszły.


nasze biura

    Warszawa

    Piękna 49

    Elmwood Park

    54 Memorial PL Unit 3 Elmwood Park


życie firmy

Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 1
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 2
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 3
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 4
Paul Rich Sp. z o.o. - company insight 5

media społecznościowe

Logo