OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Premium Digital logo
Premium Digital

Jesteśmy agencją digitalową skoncentrowaną na działania SEO. Zajmujemy się szeroko pojętymi działaniami związanymi z pozycjonowaniem, tworzymy strony i sklepy oraz prowadzimy kampanie Google Ads.Rozwijamy nasza firmę z pasji do marketingu internetowego i tego, że możemy wspierać naszych klientów w rozwoju ich firm. Dbamy o to aby dostarczać wartościowe usługi wysokiej jakości, które maja kluczowy wpływa na budowanie silnych marek naszych klientów.

AgencjaSEO/Digital10-20Łódź

media społecznościowe

nasz zespół

Damian Węglarski

CEO

Wyznaję zasadę, że pasja i ludzie budują najbardziej wartościowe połączenie dające niesamowite rezultaty.

Michał Zaborniak

Account manager

Rozwój relacji biznesowych, nadzór nad projektami, współpraca z zespołem to tylko część tego co wnosi to Premium Digital

Adam Małyska

Developer

Nginx, HTML, Optymalizacje to jego kluczowe "domeny" w Premium Digital


poznaj nas bliżej

Impuls i pasja

Premium Digital to agencja powstała z pasji i przyjemności z wykonywanych zawodów naszego zespołu. Od zawsze wierzyliśmy kluczem do sukcesu jest pasja.

Naszą ambicja od zawsze było budowanie zgranego zespołu energicznych ludzi chętnych do rozwoju. Wierzymy, że jest to fundament dobrze funkcjonującej firmy.

Brand Premium Digital budujemy od 2017 roku jednak Historia firmy sięga 2010 roku i jest ściśle związana z marketingiem internetowym i wcześniej tradycyjnym.


nasze biuro

    Łódź

    Kilińskiego 121


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności