Logo
Dodaj ogłoszenie
Property Group Sp. z o.o. logo
Property Group Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą, a nasz portal to największa wyszukiwarka nowych mieszkań i domów. Jako zespół, wprowadzamy ciekawe rozwiązania na rynek. Nasz portal tworzą energiczni i ambitni ludzie, z których każdy ma wpływ na rozwój firmy. Dołącz do nas!

E-commerceportal internetowy80+Warszawa

nasz zespół

Dorota

Dyrektor Marketingu

Wraz z zespołem i uśmiechem wyznacza trendy na rynku. Tworzy efektywne działania promocyjne. Przy niej nauczysz się praktycznej analizy danych i planowania skutecznych działań marketingowych.

Mikołaj

PR Manager

Zarządza współpracą z największymi polskimi mediami i dba o spójność komunikacyjną naszego portalu. Pomoże Ci zrozumieć jak od kuchni wygląda współpraca z dziennikarzami i jak dużą moc potrafią mieć konkretne słowa.

Mirek

Dyrektor Sprzedaży

Z chęcią wspiera i dzieli się bogatym doświadczeniem. Wyznaje nowoczesne metody sprzedaży i propaguje najlepszą istniejącą atmosferę pracy. Zawsze można liczyć na jego wsparcie oraz profesjonalną i konkretną pomoc.


poznaj nas bliżej

W 2009 roku wystartowaliśmy!

Październik 2009 rok. Wtedy wszystko się zaczęło. Dwóch dżentelmenów - Paweł i Grzegorz postanawiają zrewolucjonizować rynek portali nieruchomościowych w Polsce. Powołują do życia nowy, innowacyjny portal, którego głównym celem jest pomaganie osobom szukającym wymarzonego "M" w znalezieniu najlepszej oferty. Na początek byliśmy małym portalem z wielkimi ambicjami. Dwa lata później, dzięki odważnym decyzjom i skutecznemu działaniu, staliśmy się czołowym graczem na rynku.

Lubimy innowacje

Od początku postawiliśmy na skuteczność i innowacje. Jako pierwsi na dużą skalę wprowadziliśmy wirtualne spacery po inwestycjach i wdrożyliśmy widoki listingów przyjazne użytkownikom. Nasza firma rozwijała się z każdy rokiem coraz szybciej, przyciągając coraz większą liczbę użytkowników i klientów. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 firm deweloperskich a z naszej pomocy korzysta ponad 500 000 osób miesięcznie.

Firma to ludzie

12 lat funkcjonowania na rynku wielokrotnie pokazało nam, że zgrany zespół to podstawa sukcesu. Dzięki temu, że wzajemnie się wspieramy i pomagamy sobie w trudnych momentach, to cały czas śrubujemy rekordy. Pomimo, iż na naszym pokładzie jest ponad 80 osób stronimy od korporacyjnej atmosfery. Staramy się tworzyć kulturę organizacyjną, która pomoże nam wspólnie dążyć do obranych celów i rozwijać swoje kompetencje. Stąd różnego rodzaju bonusy, integracje i luźna atmosfera pracy.


nasze biuro

    Warszawa

    Naruszewicza 27/101


życie firmy

Property Group Sp. z o.o. - company insight 1
Property Group Sp. z o.o. - company insight 2
Property Group Sp. z o.o. - company insight 3
Property Group Sp. z o.o. - company insight 4
Property Group Sp. z o.o. - company insight 5
Property Group Sp. z o.o. - company insight 6
Property Group Sp. z o.o. - company insight 1Property Group Sp. z o.o. - company insight 2Property Group Sp. z o.o. - company insight 3Property Group Sp. z o.o. - company insight 4Property Group Sp. z o.o. - company insight 5Property Group Sp. z o.o. - company insight 6Property Group Sp. z o.o. - company insight 7Property Group Sp. z o.o. - company insight 8

media społecznościowe

Logo