appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
R11 Automation Sp. z o.o. logo
R11 Automation Sp. z o.o.
Cześć R11 Automation jest polską firmą, która dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynku międzynarodowym w dziedzinie robotyki, automatyki i mechatroniki dla potrzeb klientów, tworząc niestandardowe projekty, które pomagają w rozwoju biznesu.
InneAutomatyka51-100Katowice
Social Media
Nasz zespół
Maciej Bodzenta
Software Department Manager

Lider działu programistów z doświadczeniem w branży automotive - zarówno jako programista PLC, jak i RPC, absolwent Politechniki Śląskiej. Prywatnie miłośnik zwierząt, piłki nożnej i podróży.

Robert Mrowczyk
Właściciel

Właściciel i założyciel R11 Automation, człowiek związany z automatyką przemysłową od 2011 roku, absolwent Politechniki Śląskiej. A dodatkowo fan crossfitu i aktywnego wypoczynku.

Radosław Kandzia
CEO

Prezes R11 Automation Sp. z o.o., absolwent MBA Politechniki Krakowskiej, osoba z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu. W czasie wolnym jeździ na rowerze oraz grywa w koszykówkę.


Poznaj nas bliżej
Dowiedz się więcej

R11 Automation to polska grupa ekspertów działających w wielu branżach od ponad 10 lat. Nasz zespół rozwija się w sposób dynamiczny i łączy wiedzę ponad 120 specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w każdym zakątku świata, gdzie realizujemy projekty dla najbardziej prestiżowych koncernów na całym świecie. Naszym partnerom w krótkim czasie dostarczamy gotowe rozwiązania projektu dzięki zastosowaniu najnowszej technologii biznesowej zamykając każdą inwestycję pod klucz.

Nasze motto

to profesjonalizm, jakość, efektywność oraz terminowość.

Nasze mocne strony

Specjalizujemy się w usprawnianiu i doskonaleniu wszystkich etapów procesu produkcji, gdzie głównie koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów oraz optymizacji kosztów. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych dla przemysłu. Wdrażamy najnowsze rozwiązania dla potrzeb klientów z dziedziny robotyki, automatyki i mechatroniki.

Nasz Cel

To programowanie PLC, programowanie robotów, instalacja elektryczna, instalacja mechaniczna oraz w spawalnictwo.

Dział PLC

Jako R11 pracujemy głównie w projektach związanych z branżą automotive, jednak wspieramy naszych klientów również w przemyśle ciężkim, spożywczym czy farmaceutycznym. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie zarówno w projektowaniu oprogramowania oraz uruchamianiu linii zgodnie ze standardami w branży automotive (np. VASS, INTEGRA, OPEL, BMW), jak i w tworzeniu niestandardowych rozwiązań dopasowanych do wymagań naszych klientów.

o naszych projektach w dziale PLC

Nasze projekty opierają się w dużej mierze na programowaniu sterowników marki Siemens (zarówno w środowisku TIA Portal, jak i Step 7), jednak nasi programiści posiadają również doświadczenie w pracy ze sterownikami innych producentów (Allen Bradley, Beckhoff czy PhoenixContact). Realizujemy projekty związane z uruchamianiem stacji zrobotyzowanych zarówno na liniach spawania, jak i lakierni, systemów transportowych czy odlewni i walcowni metalu.

Dział Robotyki

Zajmujemy się głównie programowaniem online w branży automotive. Specjalizujemy się w uruchamianiu stacji zrobotyzowanych bezpośrednio u naszych klientów. Mamy duże doświadczenie w programowaniu robotów KUKA, FANUC i ABB na wielu standardach. Pracujemy dla największych oraz małych producentów. Prócz uruchomienia linii oferujemy także optymalizację oraz support produkcji.


Życie firmy

Social Media