appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Raisead logo
Raisead
Raisead to spółka holdingowa międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu. Skupiamy działalność różnorodnych biznesów, zapewniając im możliwość szybkiego rozwoju, dzięki nowatorskim rozwiązaniom i specjalistycznej wiedzy.
InneBiznes500Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Adriana Sikora
People & HR Manager

Związana z branżą HR od ponad 8 lat. W Raisead dba m.in. o rozwój, rekrutacje i szeroko rozumiany well-being zespołu. Wspiera Managerów w kwestiach związanych z obszarem HR.

Magdalena Królewicz
HR Specialist

Zajmuje się poszukiwaniem, rekrutacją i dopasowaniem najsilniejszych talentów z rynku do naszej organizacji. Dba o motywację, rozwój i dobre samopoczucie zespołu.

Oliwia Czarnecka
Junior HR Specialist

Na co dzień wspiera zespół w zadaniach z tzw. miękkiego HR-u. Jest szansa, że już poznałeś ją podczas rekrutacji lub onboardingu. Zadba również o to, żebyś czuł/a się dobrze w naszej organizacji.


Poznaj nas bliżej
Więcej o nas

Chociaż domeną naszej działalności jest e-commerce, dzisiaj operujemy także w obszarze marketingu, IT, finansów czy nowych technologii. Od ponad 10 lat z powodzeniem budujemy i globalnie rozwijamy kolejne przedsięwzięcia. Zapewniamy im możliwość szybkiego rozwoju, gwarantując nowatorskie rozwiązania oraz szerokie spectrum specjalistycznej wiedzy i wsparcia z zakresu budowania strategii, zaawansowanych analiz, technologii, finansów, marketingu czy zarządzania.

Czy to miejsce dla Ciebie?

Wszystko to, z pomocą ludzi, którzy Tworzą nasz zespół. W Raisead cenimy nieformalną atmosferę, która sprzyja twórczemu i kreatywnemu działaniu. Otaczamy się ambitnymi, pełnymi pasji, ludźmi, z którymi budujemy wyjątkowe i produktywne środowisko pracy. Sukcesywnie rozwijamy w organizacji kulturę feedbacku i uznania. Nie ukrywamy jednak, że poprzeczkę zawsze stawiamy wysoko. Z drugiej strony, gdzie można znaleźć więcej ekscytujących wyzwań i przygód? Mamy ich mnóstwo!

Nasze wartości

W codziennej pracy kierujemy się 6 wartościami, które mają dla nas niebagatelne znaczenie. Wśród nich znalazły się: odwaga, zdolność do adaptacji, kreatywność, ambicja, ciekawość oraz wytrwałość. Sprawdź czy się z nami utożsamiasz!

Jak zatrudniamy?

W każdy proces rekrutacji wkładamy wiele wysiłku, aby mieć pewność, że do naszego zespołu trafiają odpowiednie osoby. Każda rekrutacja jest dla nas wyjątkowa i każdą traktujemy indywidualnie. Nasz proces rekrutacyjny jest szybki i sprawny. Podczas niego poznasz przedstawicielkę naszego działu HR oraz Hiring Managera.

Dołącz do nas!

Robimy wszystko co możemy, aby naszym zespołom zapewniać możliwość szybkiego rozwoju i kreować dobre miejsce pracy. Po ukończeniu okresu próbnego zyskujesz dostęp do pakietu benefitów, w tym: prywatnej opieki medycznej, karty Multisport czy lekcji angielskiego. Masz także możliwość poszerzania kompetencji, dzięki regularnie organizowanym szkoleniom. Chętnie bierzemy też udział w akcjach charytatywnych i spędzamy czas na integracjach. Zainteresowani? Sprawdźcie nasze aktualne oferty pracy!


Życie firmy
Raisead - company insight 1
Raisead - company insight 2
Raisead - company insight 3
Raisead - company insight 4
Raisead - company insight 5
Raisead - company insight 6

Social Media