appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Rocket Media Sp. z o.o. logo
Rocket Media Sp. z o.o.
Rocket Media to agencja marketingu internetowego z długoletnią tradycją. Nie stoimy jednak w miejscu, cały czas trzymamy rękę na pulsie digitalowych rozwiązań. Nasza załoga to ludzie, z którymi łatwo się porozumieć. Raportujemy swoje działania tak, by nasi Klienci mieli pewność, co dla nich robimy. Łączymy kompetencje różnych dziedzin (pozycjonowania, reklamy internetowej i content marketingu), dzięki czemu reagujemy na zmieniające się w czasie potrzeby Klientów. Zapraszamy na pokład! :)
AgencjaDigital marketing25-35Wrocław
Social Media
Nasz zespół
Grzegorz Bosak
CEO

CEO Rocket Media, a od października 2018 roku również spółki Digital Hill. Od wielu lat specjalizuje się w pozyskiwaniu ruchu na stronach internetowych – głównie za pomocą pozycjonowania oraz kampanii płatnych.

Magdalena Pawelec
COO

Zarządza zespołem specjalistów i koordynuje projekty dla kluczowych klientów firmy. Kreuje i realizuje strategie rozwojowe oraz doskonali procesy wewnętrzne. W branży od 2012 roku.

Tomasz Niewczas
Team Leader SEO

W branży SEO od 7 lat. Zawsze ciekawy nowinek z branży marketingu internetowego i świata mediów. Fan dobrej muzyki i futbolu.


Poznaj nas bliżej
Na podbój internetu!

Nasza Rakieta wystartowała 12 grudnia 2013 roku. Na początku usługi agencji koncertowały się wokół pozycjonowania i reklam płatnych. Trzymamy ten kurs do dzisiaj, będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm świadczących usługi e-marketingowe na Dolnym Śląsku. Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie SEO, PPC oraz content marketingu.

Na podbój internetu!
Kim jesteśmy dzisiaj?

Nie jesteśmy wielkim domem mediowym, z czego bardzo cieszymy się my oraz nasi klienci :) Zależy nam na tym, by tworzyć jakościowe relacje wśród mniejszej liczby pracowników, bez sztywnych korporacyjnych procedur. Dlatego budujemy swój zespół skrupulatnie, dobierając współpracowników na podstawie umiejętności, ale także postawy. Zależy nam, by pracownicy chcieli współtworzyć kulturę firmy, mając na uwadze nasze wartości - zaufanie, transparentność, zaangażowanie i chęć rozwoju :)

Na pokładzie Rocketa

Rocket Media to dziś 20 specjalistów z różnym doświadczeniem. Dajemy szansę osobom, które dopiero zaczynają przygodę z marketingiem internetowym, oferując im udział w płatnym programie stażowym. Oczywiście są z nami także doświadczeni specjaliści - na poziomie regularnym, seniorskim i liderskim. Niektórzy są z nami ponad 8 lat!

Sky is the limit... :)

Wolisz pracować zdalnie lub hybrydowo niż w domu? OK!<br/>Zależy Ci na benefitach typu opieka zdrowotna czy karta sportowa? OK!<br/>Chcesz, by firma dbała o Twój rozwój, m.in. finansując szkolenia? OK!<br/>Wsłuchujemy się w pracowników, dbając o realizację ich potrzeb zawodowych i prywatnych. Jesteśmy zgrani, otwarci i elastyczni. Zainteresowany? Zainteresowana? Chętnie Cię poznamy! Zapraszamy do aplikowania :)


Życie firmy
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 1
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 2
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 3
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 4
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 5
Rocket Media Sp. z o.o. - company insight 6

Social Media