appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Sales Lions logo
Sales Lions
W Sales Lions skupiamy się na jakości. Trenujemy pracowników Contact Center jak prowadzić rozmowy na najwyższym poziomie. Wspieramy menadżerów w opracowaniu najlepszych raportów BI. Pomagamy we wdrożeniach działów CC i BDC.Sales Lions to:+ 25 osób na pokładzie w Poznaniu i Warszawie+ 5 lat na rynku+ ponad 10 Trenerów z wieloletnim doświadczeniem+ kompleksowe wsparcie dla mniejszych i większych firm
AgencjaTreningi CC | BI25 - 30Poznań
Social Media
Nasz zespół
Maciej Michalik
CEO

Maciej to pomysłodawca i założyciel Sales Lions. Przez lata pracował w korporacjach: VGP i Unilever. Wierzy, że skuteczna komunikacja z Klientami jest warunkiem koniecznym ich sukcesu i dlatego powstało Sales Lions.

Mateusz Krawczyk
COO

Mateusz współtworzy Sales Lions od samego początku. Na co dzień wspiera rozwój firmy wdrażając nowe rozwiązania technologiczne i procesowe. Koordynuje i doradza w projektach realizowanych przez zespół trenerski.

Anna Poprawska
Sales Manager

Ania zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów do współpracy w zakresie treningów. Dodatkowo współtworzy razem z obsługującą nas agencją treści marketingowe i reklamowe oraz SoMe.


Poznaj nas bliżej
Piąte urodziny

W tym roku, we wrześniu świętowaliśmy piąte urodziny Sales Lions. <br/>Z tej okazji wybraliśmy się wspólnie na gokarty, a wieczorem na uroczystą kolację.

Skąd pomysł na treningi Sales Lions?

W ostatnich latach totalnie zmieniły się zwyczaje konsumenckie, a pandemia dodatkowo uwydatniła wzrost znaczenia zdalnych kanałów kontaktu. Kiedyś aby kupić auto lub dostać kredyt konieczne było pojawienie się osobiście w salonie czy banku. Teraz wszystko możemy załatwić zdalnie, a procent konsumentów wybierających właśnie taką formę kontaktu z firmą stale rośnie.

Pierwsi klienci

Od samego początku istnienia współpracujemy z branżą automotive i grupą Volkswagen Group Polska. Tutaj Mateusz na jednej z prezentacji dla Skody.

Business Intelligence

Wspieramy naszych Klientów także w kwestii zaawansowanego raportowania przy użyciu narzędzi BI.


Życie firmy
Sales Lions - company insight 1
Sales Lions - company insight 2
Sales Lions - company insight 3
Sales Lions - company insight 4
Sales Lions - company insight 5

Social Media