Logo
Dodaj ogłoszenie
Shopee logo
Shopee

Shopee to wiodąca platforma e-commerce na rynkach azjatyckich, z główną siedzibą w Singapurze. Do Polski zawitaliśmy stosunkowo niedawno, aby także tutaj zaoferować użytkownikom wyjątkowo łatwe, szybkie i przyjemne zakupy online.

E-commerceE-Commerce5 000 - 10 000Warszawa

nasz zespół

Krzysztof

Business Development

W Shopee bardzo cenię sobie współpracę z moim zespołem. Wspólnie wymieniamy się pomysłami i wspieramy nawzajem. Dzięki swobodnej atmosferze i serdecznemu podejściu praca w Shopee to czysta przyjemność.

Yusuf

Business Intelligence

Moje codzienne obowiązki dają mi poczucie, że praca w Shopee ma znaczenie - zarówno dla rozwoju organizacji, jak i dla realizacji mojego celu, jakim jest bycie ekspertem w obszarze Business Intelligence.

Paulina

People Team

W Shopee znalazłam ogromne możliwości rozwoju i pracy z ludźmi, którzy motywują mnie każdego dnia. Codzienne wyzwania pozytywnie wpływają na mój rozwój zawodowy, ale też osobisty.


poznaj nas bliżej

Cenimy współpracę!

Doceniamy naszych Pracowników i staramy się zapewnić każdemu to, co najlepsze. Świętujemy sukcesy, organizujemy eventy i staramy się stale rozwijać. Zapewniamy dynamiczne środowisko pracy, w którym promujemy kulturę zaufania i współpracy.

Dobrze się bawimy!

Pracujemy z zaangażowaniem, ale też dobrze się bawimy! Wspólnie celebrujemy kluczowe etapy rozwoju naszej organizacji, organizujemy liczne eventy i wydarzenia, aby utrzymać zaangażowanie naszych pracowników przez cały rok.

Rozwijamy się!

Wierzymy w potencjał naszych Pracowników, dając im możliwość kierowania swoją karierą poprzez programy rozwojowe wraz z inspirującymi współpracownikami i mentorami.


nasze biuro

    Warszawa

    rondo Daszyńskiego 1


życie firmy

Shopee - company insight 1
Shopee - company insight 2
Shopee - company insight 3
Shopee - company insight 4
Shopee - company insight 5
Shopee - company insight 6
Shopee - company insight 1Shopee - company insight 2Shopee - company insight 3Shopee - company insight 4

media społecznościowe

Logo