Logo
Dodaj ogłoszenie
Sintra Consulting Poland logo
Sintra Consulting Poland

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem programistów oraz menedżerów, którzy pragną dostarczyć Ci jak najlpesze rozwiązania technologiczne oraz marketingowe w obszarze e-commerce. Z największą starannością dostosujemy Twój biznes do obecnych wymagań cyfrowego świata.

E-commerceIT26-50Rzeszów (+ 4 lokalizacje)

media społecznościowe

nasz zespół

Agnieszka Zajączkowska

Content Marketing, Social Media

Tworzy treści internetowe dla branży e-commerce i prowadzi działania w zakresie Content Marketingu. Zajmuje się rozwojem obszaru Social Media i wsparciem działu HR. Kocha fotografię i książki o tematyce psychologicznej.

Jakub Gadomski

Project Manager, Specjalista QA

Zarządza realizacjami projektów e-commerce. Opracowuje strategie oraz posiada nadzór nad wdrożeniem i odbiorem wykonywanych projektów. Koordynuje pracą całego zespołu oraz dba o stały kontakt z klientami.

Radek Kraśnicki

HR Partner

Specjalista ds. kultury organizacji i rozwoju z ponad 20 letnim doświadczeniem. Odpowiada za rekrutację, procesy biznesowe oraz biznes development na rynkach niemieckojęzycznych. Uwielbia psy i rozgrywki w Squasha.


poznaj nas bliżej

Początki

Rozpoczynając własną działalność potrzebujesz nie tylko klientów i własnego zespołu, ale także znajomości know-how. Partnera biznesowego możesz znaleźć na różne sposoby: korzystając z akceleratorów biznesu, zakładając firmę z przyjacielem lub nawiązując nowe kontakty. Nasz CEO Bartek chciał kontynuować swoją międzynarodową przygodę z czasów studenckich dlatego rozpoczął współpracę z Sintra - firmą działającą we włoskiej branży IT od 2000 roku.

Sintra Poland

Polski oddział Sintra Consulting Poland znajdujący się w Rzeszowie powstał w 2016 roku. Początkowo zaczeliśmy pracować dla włoskich marek z branży beauty & fashion oraz dla sektora finansowego. Z czasem nasz zespół się powiększał oraz rozszerzyło się nasze doświadczenie i umiejętności. Wdrażając nowe procesy i poznając aktualne technologie, zaczęliśmy bezpośrednio pozyskiwać nowych klientów i budować relacje na rynkach międzynarodowych.

Ekspansja międzynarodowa

Zwiększenie aktywności Sintra Poland na rynkach międzynarodowych zaowocowało większą niezależnością w procesach biznesowych, a także stworzeniem własnej kultury organizacyjnej. Obecnie blisko 90% naszych projektów prowadzimy na rynkach zagranicznych, głównie dla klientów z krajów niemieckojęzycznych oraz z USA. Byliśmy jedną z pierwszych firm, które rozpoczęły współpracę z technologią Shopify na polskim rynku.

Nasze biura

Nasze biura znajdują się w Polsce w Rzeszowie i Dębicy, w Ukrainie w Dnieprze oraz w Toskanii - w Arezzo i Mediolanie. Powiększamy nasze zespoły umożliwiając im stałe poszerzanie ich możliwości. Dostosowując się do obecnych standardów pracy, jesteśmy otwarci na możliwość pracy w pełni zdalnej. Pomimo pandemii nadal inwestujemy w nasze biura, ponieważ wierzymy, że przestrzeń do wspólnych spotkań i wymiany doświadczeń jest jednym z kluczowych czynników wzmacniających naszą kulturę organizacyjną.

Partnerstwa / Certyfikaty

Jako firma współpracujemy m.in. z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania WSIiZ w Rzeszowie oraz Uniwersytetem w Sienie. Oferujemy możliwość odbycia staży w trakcie trwania studiów. Jesteśmy złotym partnerem Pimcore. Nasz zespół składa się z certyfikowanych programistów e-commerce w technologiach Adobe-Magento i Shopify. Staramy się aktywnie wspierać pracowników w przekazywaniu wiedzy i uzyskiwaniu certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę.

Czym się zajmujemy?

Naszą misją jest tworzenie pozytywnych doświadczeń użytkowników oraz projektowanie witryn, które służą i są trwałe.

E-Commerce
Tworzymy unikalne motywy, funkcje i integracje. Pomożemy Ci uruchomić, skalować i utrzymać biznes.

Custom development
Kształtowanie i rozwijanie pomysłów to nasza pasja. Pomożemy ulepszyć Ci Twoją wizję i ożywić Twoje produkty.

Content marketing, SEO
Tworzymy treści, projekty graficzne oraz pozycjonujemy i optymalizujemy witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Poznaj nasze wartości

Postępuj zgodnie z kodeksem etycznym – swoją pracę traktuj uczciwie i rzetelnie
Kieruj się empatią – słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, otwórz się na przyjmowanie i przekazywanie informacji, bądź wyrozumiały, nie osądzaj
Poszerzaj horyzonty – otwórz się na nowe doświadczenia, ucz, dziel się, odkrywaj
Poczuj się odpowiedzialny – za siebie, swoje działania i wpływ Twojej pracy na innych
Bądź niezawodny – zapewnij ludzi z najbliższego otoczenia, że mogą na Ciebie liczyć i ufać Twoim osądom.


nasze biura

  Rzeszów

  Stroma 16

  Arezzo

  Via Fratelli Lumiere 19

  Dniepr

  Ispolkomovskaya 12

  Dębica

  Cmentarna 11

  Milano

  Via Marco Fabio Quintiliano 27


życie firmy

Sintra Consulting Poland - company insight 1
Sintra Consulting Poland - company insight 2
Sintra Consulting Poland - company insight 3
Sintra Consulting Poland - company insight 4
Sintra Consulting Poland - company insight 5
Sintra Consulting Poland - company insight 6
Sintra Consulting Poland - company insight 1Sintra Consulting Poland - company insight 2Sintra Consulting Poland - company insight 3Sintra Consulting Poland - company insight 4Sintra Consulting Poland - company insight 5Sintra Consulting Poland - company insight 6

media społecznościowe

Logo