appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Sintra Consulting Poland logo
Sintra Consulting Poland
Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem programistów oraz menedżerów, którzy pragną dostarczyć Ci jak najlpesze rozwiązania technologiczne oraz marketingowe w obszarze e-commerce. Z największą starannością dostosujemy Twój biznes do obecnych wymagań cyfrowego świata.
E-commerceIT26-50Rzeszów (+ 4 lokalizacje)
Social Media
Nasz zespół
Agnieszka Zajączkowska
Content Marketing, Social Media

Tworzy treści internetowe dla branży e-commerce i prowadzi działania w zakresie Content Marketingu. Zajmuje się rozwojem obszaru Social Media i wsparciem działu HR. Kocha fotografię i książki o tematyce psychologicznej.

Jakub Gadomski
Project Manager, Specjalista QA

Zarządza realizacjami projektów e-commerce. Opracowuje strategie oraz posiada nadzór nad wdrożeniem i odbiorem wykonywanych projektów. Koordynuje pracą całego zespołu oraz dba o stały kontakt z klientami.

Radek Kraśnicki
HR Partner

Specjalista ds. kultury organizacji i rozwoju z ponad 20 letnim doświadczeniem. Odpowiada za rekrutację, procesy biznesowe oraz biznes development na rynkach niemieckojęzycznych. Uwielbia psy i rozgrywki w Squasha.


Poznaj nas bliżej
Początki

Rozpoczynając własną działalność potrzebujesz nie tylko klientów i własnego zespołu, ale także znajomości know-how. Partnera biznesowego możesz znaleźć na różne sposoby: korzystając z akceleratorów biznesu, zakładając firmę z przyjacielem lub nawiązując nowe kontakty. Nasz CEO Bartek chciał kontynuować swoją międzynarodową przygodę z czasów studenckich dlatego rozpoczął współpracę z Sintra - firmą działającą we włoskiej branży IT od 2000 roku.

Sintra Poland

Polski oddział Sintra Consulting Poland znajdujący się w Rzeszowie powstał w 2016 roku. Początkowo zaczeliśmy pracować dla włoskich marek z branży beauty & fashion oraz dla sektora finansowego. Z czasem nasz zespół się powiększał oraz rozszerzyło się nasze doświadczenie i umiejętności. Wdrażając nowe procesy i poznając aktualne technologie, zaczęliśmy bezpośrednio pozyskiwać nowych klientów i budować relacje na rynkach międzynarodowych.

Ekspansja międzynarodowa

Zwiększenie aktywności Sintra Poland na rynkach międzynarodowych zaowocowało większą niezależnością w procesach biznesowych, a także stworzeniem własnej kultury organizacyjnej. Obecnie blisko 90% naszych projektów prowadzimy na rynkach zagranicznych, głównie dla klientów z krajów niemieckojęzycznych oraz z USA. Byliśmy jedną z pierwszych firm, które rozpoczęły współpracę z technologią Shopify na polskim rynku.

Nasze biura

Nasze biura znajdują się w Polsce w Rzeszowie i Dębicy, w Ukrainie w Dnieprze oraz w Toskanii - w Arezzo i Mediolanie. Powiększamy nasze zespoły umożliwiając im stałe poszerzanie ich możliwości. Dostosowując się do obecnych standardów pracy, jesteśmy otwarci na możliwość pracy w pełni zdalnej. Pomimo pandemii nadal inwestujemy w nasze biura, ponieważ wierzymy, że przestrzeń do wspólnych spotkań i wymiany doświadczeń jest jednym z kluczowych czynników wzmacniających naszą kulturę organizacyjną.

Partnerstwa / Certyfikaty

Jako firma współpracujemy m.in. z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania WSIiZ w Rzeszowie oraz Uniwersytetem w Sienie. Oferujemy możliwość odbycia staży w trakcie trwania studiów. Jesteśmy złotym partnerem Pimcore. Nasz zespół składa się z certyfikowanych programistów e-commerce w technologiach Adobe-Magento i Shopify. Staramy się aktywnie wspierać pracowników w przekazywaniu wiedzy i uzyskiwaniu certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę.

Czym się zajmujemy?

Naszą misją jest tworzenie pozytywnych doświadczeń użytkowników oraz projektowanie witryn, które służą i są trwałe. E-Commerce Tworzymy unikalne motywy, funkcje i integracje. Pomożemy Ci uruchomić, skalować i utrzymać biznes. Custom development Kształtowanie i rozwijanie pomysłów to nasza pasja. Pomożemy ulepszyć Ci Twoją wizję i ożywić Twoje produkty. Content marketing, SEO Tworzymy treści, projekty graficzne oraz pozycjonujemy i optymalizujemy witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Poznaj nasze wartości

Postępuj zgodnie z kodeksem etycznym – swoją pracę traktuj uczciwie i rzetelnie Kieruj się empatią – słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, otwórz się na przyjmowanie i przekazywanie informacji, bądź wyrozumiały, nie osądzaj Poszerzaj horyzonty – otwórz się na nowe doświadczenia, ucz, dziel się, odkrywaj Poczuj się odpowiedzialny – za siebie, swoje działania i wpływ Twojej pracy na innych Bądź niezawodny – zapewnij ludzi z najbliższego otoczenia, że mogą na Ciebie liczyć i ufać Twoim osądom.


Życie firmy
Sintra Consulting Poland - company insight 1
Sintra Consulting Poland - company insight 2
Sintra Consulting Poland - company insight 3
Sintra Consulting Poland - company insight 4
Sintra Consulting Poland - company insight 5
Sintra Consulting Poland - company insight 6

Social Media