Logo
Dodaj ogłoszenie
Digitalkod logo
Digitalkod

W Digitalkod wierzymy, że polskie firmy IT mają globalny potencjał, a dobry marketing to fundament do rozwoju biznesu. Doradzamy CEO i właścicielom Software House w strategii, marketingu B2B, budowie organizacji sprzyjających wzrostowi.

InneITWarszawa

media społecznościowe

nasz zespół

Anna Kreiser

Founder

Strateg i konsultant z ponad 11-letnim doświadczeniem w marketingu B2B oraz branży IT. Doradza CEOs i właścicielom Software House w rozwoju biznesu i budowie organizacji sprzyjajacych wzrostowi.

Czy to Ciebie szukamy?

B2B Marketing Manager (branża IT)

Chcesz mieć wpływ na biznes, rozwijać się w branży IT i pracować w firmie, która ceni doświadczonych ekspertów? Szukamy managerów z 5+ lat doświadczenia i biegłym angielskim, z którymi będziemy realizować naszą misję.

Czy to Ciebie szukamy?

B2B Marketing Specialist

Szukasz pracy gdzie twoje doświadczenie i opinia będą mieć znaczenie? Zależy Ci na rozwoju w branży IT wśród ekspertów? Szukamy doświadczonych marketerów z biegłym angielskim.


poznaj nas bliżej

Empowering Tech Companies

Od początku przyświecała nam misja, skoncentrowana na rozwoju firm z branży IT, a przede wszystkim ludziach je tworzących. Wspieramy rozwój Software House, aby mogły osiągać pełen potencjał i dzięki technologii zmieniać świat. Globalnie. Doradzamy właścicielom i CEOs w strategii i budowie organizacji sprzyjających wzrostowi. Przywracamy marketerom i CMO wpływ na biznes. Chcesz stać się częścią naszej misji?


nasze biuro

    Warszawa

    (praca zdalna)


życie firmy

Digitalkod - company insight 1
Digitalkod - company insight 2
Digitalkod - company insight 3
Digitalkod - company insight 4
Digitalkod - company insight 5

media społecznościowe

Logo