Logo
Dodaj ogłoszenie
Tigers logo
Tigers

Jesteśmy TIGERS: Twój przewodnik po digitalowej dżungli. Kreujemy wizerunek marek i skalujemy zyski klientów. Stawiamy na odpowiedzialność, zaangażowanie i transparentność - u nas interesy pracowników są zbieżne z interesem firmy.

AgencjaDigital Marketing40Warszawa

nasz zespół

Franciszek Georgiew

Founder

Codziennie powtarza zespołowi – jacy jesteśmy, jak pracujemy i dokąd zmierzamy. Dba o to, by propozycja wartości dla klientów była żywa, silna i zakorzeniona w DNA organizacji.

Karolina Kawska

CEO

Karolina czerpie satysfakcję z budowania relacji międzyludzkich. Wspiera członków zespołu w wyznaczaniu ambitnych celów i realizacji założonych projektów, dbając o wysoką kulturę organizacyjną i wzajemny szacunek.

Daniel Kotliński

Head of Operations

Daniel jest mistrzem słowa i niezwykle kreatywną głową. Otwarty na pomysły - z entuzjazmem realizuje pionierskie projekty. Odpowiada za realizację kluczowych projektów firmy – Bazy Wiedzy, Księgi Adsów 3, Tigers United.


poznaj nas bliżej

Od freelancera do agencji

TIGERS powstało w 2015 roku w Warszawie. Kontestowanie branżowych mitów i patologii nadało firmie paliwa do wzrostu. Z kolei kultura zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z rynkiem szybko zbudowała wokół marki grono licznych fanów.

W chwili obecnej z usług Tigers korzystają największe firmy, wspierając się naszym know-how w obszarach social media i performance marketingu, a także wielu innych usług komplementarnych.

Kultura dzielenie się wiedzą

Rozwijana od początku istnienia firmy, bezpłatna Baza Wiedzy, notuje 1,5 mln odsłon każdego roku, a społeczność Tygrysów Socialu liczy już przeszło 14 tys. członków.

Uczestnicy naszych szkoleń rozwijają swoje firmy i kariery w digital marketingu, posiłkując się wiedzą z kursów, szkoleń i książek.

Dom Tygrysa to platforma edukacyjna, która gromadzi eksperckie treści wspierające rozwój marketerów. W bazie dostępnych jest ponad 80 materiałów przygotowanych przez specjalistów i ekspertów Tigers.

Nasze żywe wartości

Powstały w Tigers, by od początku było jasne kim jesteśmy i jak działamy.

Wartości to nasz kompas postępowania – pomagają podejmować dobre decyzje w trudniejszych sytuacjach. Jeśli nie wiesz, jak postąpić, a odwołasz się do wartości – postąpisz dobrze.

Doskonałość operacyjna, zaangażowanie, rozwój, partnerstwo, kultura wiedzy, odpowiedzialność – to wartości towarzyszące nam na co dzień.

Jesteśmy kuźnią marketingowych talentów

Budujemy silne marki osobiste – posiadamy najmocniejsze kanały komunikacji w branży, w których możesz budować wizerunek eksperta. Organizujemy konferencję Tigers United, prowadzimy szkolenia, uruchamiamy platformę edukacyjną, doradzamy w sieci.

Bierzemy udział we wszystkich ważnych konferencjach i piszemy do branżowych magazynów – jeśli chcesz, to zarekomendujemy Cię jako autora lub prelegenta i przygotujemy do wystąpienia!

Tigers to miejsca dla pasjonatów!

Wpływ i odpowiedzialność

U nas każdy specjalista samodzielnie współpracuje z klientami: jest z nimi w bieżącym kontakcie i w sposób kompleksowy planuje oraz realizuje dla nich wszelkie działania. Nad każdym zespołem czuwa team leader, który dba o komfort pracy specjalistów i wspiera ich w rozwiązywaniu problemów.

Poczucie wpływu jest dla nas ważne, dlatego 4 x w roku badamy satysfakcję pracowników. Dzielimy się wynikami finansowymi, organizujemy wewnętrzne sesje Q&A – u każdy ma prawo kształtować środowisko pracy!

Partycypacyjny model wynagrodzeń

Płaca uzależniona od Ciebie – oprócz solidnej podstawy, partycypujesz w zyskach agencji. Twoje dodatkowe zaangażowanie przekłada się na premie od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń, wystąpień, konsultacji, planów marketingowych…

Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdziemy sposób. W dynamicznie rosnącej firmie zawsze znajdziesz dla siebie miejsce!

Błyskawiczny rozwój

Wraz z rozwojem firmy, mamy coraz więcej opcji do wyboru: otwierają się przed nami nowe możliwości, obszary, stanowiska i rynki.

Brak sufitu spowoduje, że u nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok. Pracujemy w zróżnicowanych zespołach, w których trwa nieustanny przepływ wiedzy. Inwestujemy w Twoje szkolenia i certyfikaty. Sam zdecyduj, czy wolisz kroczyć ścieżką lidera czy eksperta.

Tylko od Twojego zaangażowania i ambicji zależy, jak dynamicznie będziesz się rozwijać.

Podejście strategiczne

Jesteśmy pionierami w obszarze marketingu i biznesu, bo od początku podchodzimy krytycznie do działań własnych i otoczenia. Nie ulegamy modom i nie wierzymy w oczywistości – wiara we własne możliwości to klucz do wzrostu firmy.

Pracując w interdyscyplinarnych zespołach i bezpośrednio z klientami, widzimy szerszą perspektywę, co pozwala nam trafniej i skuteczniej realizować cele biznesowe.

Automatyzacja marketingu postępuje nieubłaganie, dlatego stawiamy na strategię, analitykę i kreację.

Nowe perspektywy: Q22 i kierunek Azja

Bycie pionierem w branży wymaga śmiałych posunięć – dlatego obieramy kompas, na największy na świecie rynek - Azję! Dzięki naszym spółkom, już niedługo rozpoczniemy regularne działania reklamowe na rynkach „azjatyckich tygrysów” i chińskim.

Wiemy, że dla efektywnej pracy, ważne jest zaplecze operacyjne. Dbamy o komfort pracy dzięki przejrzystym procesom i pełnej jasności – wiesz co robić i wiesz po co to robisz. W lipcu 2021 roku przeprowadziliśmy się też do biura w centrum Warszawy – Q22!


nasze biuro

    Warszawa

    Aleja Jana Pawła II 22


życie firmy

Tigers - company insight 1
Tigers - company insight 2
Tigers - company insight 3
Tigers - company insight 4
Tigers - company insight 5
Tigers - company insight 6
Tigers - company insight 1Tigers - company insight 2

media społecznościowe

Logo