return to list
About us
W Stepwise stawiamy na Software Development z ludzką twarzą zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji. Dla naszych Klientów nie tylko budujemy produkty ale także aktywnie tworzymy biznesową wartość dodaną poprzez technologię.

Nasz zespół ma dużą swobodę przy wyborze technologii i rozwiązań. Naszych Klientów dobieramy starannie, tak aby projekty były ciekawe, zaawansowane technicznie oraz zapewniały rozwój zespołu. Rośniemy razem z naszymi Klientami.

Aktualnie jesteśmy aktywni na rynkach: norweskim, holenderskim oraz francuskim.

Nasze motto to: Every Person is a Business Person
Type
software-house
Company size
25
Industry
Fintech, Green, R&D
Headquarters
Warszawa
Our team
Krzysztof Szukieć
CEO
Krzysiek odpowiada za organizację naszej firmy, strategię oraz sprzedaż. Wspiera zespół jako mentor biznesowy. Wspiera zespół tak, aby wszyscy czuli się u nas dobrze.
Radek Grębski
CTO
Geek with exceptional soft skills. Prelegent na konferencjach technologicznych. Pasjonat koszykówki i dobrej wołowiny.
Rafał Gorzkowski
Chief Cloud Engineer
Nasz główny architekt rozwiązań Backendowych oraz Data Engineering. Research & Development to jego drugie imię. Najlepszy z najlepszych.
Our offices

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 93 - 52.2267977, 20.9985313

Company insight
Take a closer look
Nasze Core Values
Budujemy Software House świadomy swoich możliwości oraz nastawiony na inteligentny rozwój zarówno organizacji, jaki i ludzi którzy go tworzą. Stawiamy na niezależność ekipy przy doborze technologii, podejścia do architektury oraz negocjacji tychże punktów bezpośrednio z Klientem. Promujemy podejście zwinne i wierzymy, że w kontakcie z Klientem najważniejsza jest chemia i wspólne zrozumienie celów.

Nasze core values:
- Every person is a Business Person
- Delivery by research
- Lean Development
Technologia
Nasz zespół oczekuje od innych przestrzegania najlepszych standardów kodowania i design'u, dbałości o jakość oraz ciągłego eksperymentowania z technologią. Nowi ludzie dostają opiekę mentora, który dba o dobre wprowadzenie do zespołu.

Przez ostatnie 2 lata wypracowaliśmy core'owy stos technologiczny, który ciągle rozwijamy. Natomiast staramy nie odbiegać się od tego w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Google Cloud jest w tym momencie naszym absolutnym nr 1 jeśli chodzi o chmurę.
Nasze produkty
Stepwise postawił na tworzenie produktów od A do Z. Oczywiście przychodzą do nas Klienci z różnymi potrzebami, czy też na innych poziomach rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy wachlarz produktów, które spełnią oczekiwania zarówno Startupu na poziomie MVP, czy też pragnącego się wyskalować SaaS'a. Dla Medium Size Businesses chętnie pracujemy jako R&D support lub występujemy w roli eksperta od chumry GCP. Z korporacjami pracujemy bardzo rzadko ale chętnie pomożemy w zaawansowanym audycie.
Nie tylko Programiści
Nasz zespół jest w pełni multidyscyplinarny. Zatrudniamy UX Designera, Grafika oraz specjalistę od Growth Marketingu. Stepwise to przede wszystkim Product Development ze wszystkimi jego aspektami. Chcemy budować naszym Klientom rozwiązania potrzebne.

Coraz częściej korzystamy ze współpracy z naukowcami i praktykami z dziedziny Data Science. Wierzymy, że ML oraz Deep Learning zrobią różnicę i jak najwcześniej wsiadamy do tego pociągu.
Next Steps
Kolejnymi krokami w rozwoju Stepwise to pogłębianie wiedzy w obszarze ML oraz Data Science oraz budowanie multidyscyplinarnych kompetencji w obszarze Product Development.

Coraz częściej rozmawiamy o budowaniu własnych produktów i śledzimy rozwój sytuacji w obszarze Blockchain.