appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
STEPWISE logo
STEPWISE
Stawiamy na Software Development z ludzką twarzą zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji. Dla naszych Klientów nie tylko budujemy produkty ale także aktywnie tworzymy biznesową wartość dodaną poprzez technologię.
Software HouseFinTech, EduTech, 26-50Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Krzysztof Szukieć
CEO

Krzysiek odpowiada za organizację naszej firmy, strategię oraz sprzedaż. Wspiera zespół jako mentor biznesowy. Wspiera zespół tak, aby wszyscy czuli się u nas dobrze.

Radek Grębski
VP Technology

Geek z wyjątkowo rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi. Prelegent na konferencjach technologicznych. Pasjonat koszykówki i dobrej wołowiny.

Rafał Gorzkowski
VP Research & Development

Nasz główny architekt rozwiązań Backendowych oraz Data Engineering. Research & Development to jego drugie imię. Najlepszy z najlepszych.


Poznaj nas bliżej
Nasze Core Values

Budujemy Software House świadomy swoich możliwości oraz nastawiony na inteligentny rozwój zarówno organizacji, jaki i ludzi którzy go tworzą. Stawiamy na niezależność ekipy przy doborze technologii, podejścia do architektury oraz negocjacji tychże punktów bezpośrednio z Klientem. Promujemy podejście zwinne i wierzymy, że w kontakcie z Klientem najważniejsza jest chemia i wspólne zrozumienie celów.

Technologia

Nasz zespół oczekuje od innych przestrzegania najlepszych standardów kodowania i design'u, dbałości o jakość oraz ciągłego eksperymentowania z technologią. Nowi ludzie dostają opiekę mentora, który dba o dobre wprowadzenie do zespołu.<br/><br/>Przez ostatnie 2 lata wypracowaliśmy core'owy stos technologiczny, który ciągle rozwijamy. Natomiast staramy nie odbiegać się od tego w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.<br/><br/>Google Cloud jest w tym momencie naszym absolutnym nr 1 jeśli chodzi o chmurę.

Nasze produkty

Stepwise postawił na tworzenie produktów od A do Z. Oczywiście przychodzą do nas Klienci z różnymi potrzebami, czy też na innych poziomach rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy wachlarz produktów, które spełnią oczekiwania zarówno Startupu na poziomie MVP, czy też pragnącego się wyskalować SaaS'a. Dla Medium Size Businesses chętnie pracujemy jako R&D support lub występujemy w roli eksperta od chumry GCP. Z korporacjami pracujemy bardzo rzadko ale chętnie pomożemy w zaawansowanym audycie.

Nie tylko Programiści

Nasz zespół jest w pełni multidyscyplinarny. Zatrudniamy UX Designera, Grafika oraz specjalistę od Growth Marketingu. Stepwise to przede wszystkim Product Development ze wszystkimi jego aspektami. Chcemy budować naszym Klientom rozwiązania potrzebne.<br/><br/>Coraz częściej korzystamy ze współpracy z naukowcami i praktykami z dziedziny Data Science. Wierzymy, że ML oraz Deep Learning zrobią różnicę i jak najwcześniej wsiadamy do tego pociągu.

Next Steps

Kolejnymi krokami w rozwoju Stepwise to pogłębianie wiedzy w obszarze ML oraz Data Science oraz budowanie multidyscyplinarnych kompetencji w obszarze Product Development.<br/><br/>Coraz częściej rozmawiamy o budowaniu własnych produktów i śledzimy rozwój sytuacji w obszarze Blockchain.

Next Steps

Życie firmy
STEPWISE - company insight 1
STEPWISE - company insight 2
STEPWISE - company insight 3
STEPWISE - company insight 4
STEPWISE - company insight 5

Social Media