Logo
Dodaj ogłoszenie
Strabag logo
Strabag

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie.

KorporacjaBudowlana501+Pruszków

nasz zespół

Julia Bieleninik

Specjalista ds. Employer Branding

Julia z branżą HR związana jest od 7 lat. Zanim trafiła do branży budowlanej, pracowała w consultingu i bankowości. W STRABAG odpowiada za marketing rekrutacyjny, komunikację i markę pracodawcy.

Katarzyna Chuda-Ciechanowska

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Kasia w STRABAG odpowiada za procesy szkoleniowe, rozwojowe i wizerunkowe. Dba o współpracę ze szkołami i uczelniami, a także rozwój pracowników budowlanych.

Ola Kucharska

Praktykantka i Ambasadorka STRABAG

Ola realizowała praktyki na budowie Central Point w Warszawie i poznała jak wygląda praca Kierownika Instalacji Sanitarnych na budowie. Jak wspomina 3 miesiące praktyk z super zespołem? OJ.. wspaniale!:)


poznaj nas bliżej

Poznaj Koncern STRABAG

Czy wiesz, że STRABAG to nie tylko budownictwo? Własny park maszynowy, kontenery budowlane czy badania i laboratoria to także zakres naszej działalności. Wytwórnie mas bitumicznych czy kopalnie to także my. Obejrzyj film i dowiedz się więcej :)

Praktyki w budownictwie ogólnym

Praktyki w STRABAG w budownictwie ogólnym to doskonały wybór na lato, czy w ciągu roku akademickiego. Poznajcie Alicję, Klaudię, Mateusza, Rafała i Zuzannę z Politechniki Warszawskiej oraz Krzysztofa z Politechniki Gdańskiej, od których dowiecie się:

Praktyki w budownictwie kolejowym

Poznajcie Milenę z Politechniki Lubelskiej i Oskara z Politechniki Wrocławskiej, od których dowiecie się:

• dlaczego warto wybrać STRABAG,
• jakie zadania czekają na Was w trakcie odbywania praktyk,
• w jaki sposób każdy praktykant współpracuje ze swoim opiekunem,
• na czym polega nasz TEAMS WORK. i jaka atmosfera panuje w STRABAG,
• czemu polecają praktyki właśnie u nas? ;)

Praktyki w budownictwie mostowym

Koleje i kubatura już za nami - teraz czas na mosty! Poznajcie Kacpra z Politechniki Rzeszowskiej i Patryka z Politechniki Krakowskiej. Opowiedzą Wam jak wyglądała ich praktyka, jakie zadania otrzymali i czy poleciliby znajomym Program Praktyk LATO W STRABAG

Praktyki w budownictwie drogowym

Łukasz z Politechniki Warszawskiej i Natalia z SGGW, opowiedzą Wam o tym dlaczego wybrali specjalizację drogową, jak przebiegła ich praktyka i czy zostaliby z nami na dłużej? Z doświadczenia, powiemy Wam, że tak :D Natalia poza praktykami w STRABAG pełni także rolę nasze Ambasadora na Uczelni. To od niej studenci mogą dowiedzieć się o nowych ofertach pracy, o warunkach zatrudnienia, czy realizowanych projektach.


nasze biuro

    Pruszków

    Parzniewska 10


życie firmy

Strabag - company insight 1
Strabag - company insight 2
Strabag - company insight 3
Strabag - company insight 4
Strabag - company insight 5
Strabag - company insight 6
Strabag - company insight 1Strabag - company insight 2Strabag - company insight 3

media społecznościowe

Logo