OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Strategiczni.pl Sp. z o.o. logo
Strategiczni.pl Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją marketingu internetowego. Działania opieramy na analizie danych, a celem jest opracowanie spójnej i rzetelnej strategii, która wyprowadzi biznes klientów na widoczne pozycje. Poznaj nas bliżej i dowiedz się, jak działamy!

AgencjaSEO/SEM/Copywriting20-25Wrocław

media społecznościowe

nasz zespół

Dawid Kasprzyk

CEO

Człowiek, obok którego nie można przejść obojętnie. To on odpowiada za wizję, działania i kierunki rozwoju naszej firmy oraz relacje z klientami. W pracy jego największą słabością jest kawa z mlekiem.

Maciej Nawrocki

Co-Founder / Head of SEM

Jest nie tylko częścią Strategicznego zarządu, ale również specjalistą od takich narzędzi jak Google Ads, Google Analytics i Google Tag Manager. Doskonale wie, co piszczy w kampaniach linków sponsorowanych.

Anita Bonecka

Project Manager

Zwinność to jej drugie imię. W Strategiczni.pl sprawdza się jako Project Manager działu SEO. Koordynuje również pracę działów Content i Social Media. Jest liderem zmiany w naszej organizacji i ogarnia nieogarnięte.


poznaj nas bliżej

Zacznijmy od początku…

Wszystko zaczęło się w 2017 r. To właśnie wtedy czwórka znajomych postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyć własną agencję SEO. Wykorzystali swoje doświadczenia zawodowe oraz wzajemnie uzupełniające się kompetencje, co było początkiem dla firmy Strategiczni.pl. Kilka lat później agencja to już kilkunastoosobowy zespół, który może pochwalić się projektami zrealizowanymi dla klientów z rozmaitych branż. A to jeszcze nie koniec, ponieważ w marketingu internetowym wciąż mamy apetyt na więcej.

Co robimy na co dzień?

Strategia… dla nas to bardzo ważne słowo. Szukamy tej najlepszej, która pozwoli naszym klientom wybić się w Internecie. Optymalizujemy strony m.in. dużych sklepów internetowych i mniejszych lokalnych firm. Za każdym razem opieramy się na dokładnych i rzetelnych analizach. Gdy obecność w organicznych wynikach wyszukiwania to za mało, mamy coś jeszcze - płatne kampanie w Google Ads. Nie zapominamy też o dobrym contencie. Bez niego trudno osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Nasza najmocniejsza strona to ludzie

Jesteśmy zespołem, a to oznacza, że razem wyznaczamy sobie wysokie cele i je osiągamy. Mamy bzika na punkcie marketingu internetowego, a naszą wiedzę, doświadczenie i usługi oddajemy klientom, którzy chcą skutecznie promować się w Internecie. Działamy efektywnie, ponieważ wiemy, że możemy na sobie polegać. Jako team jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

Sprawdź, czy właśnie Ciebie szukamy!

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość i zastanawiasz się, czy możesz do nas dołączyć? Nasza agencja wciąż się rozwija i jesteśmy otwarci na osoby z marketingową pasją. Jeżeli kręci Cię SEO, nie możesz przestać myśleć o reklamach w Google lub tworzysz niesamowity content, to zapraszamy do Strategiczni.pl, gdzie rozwiniesz zawodowe skrzydła. Przejrzyj nasze aktualne ogłoszenia i sprawdź, kogo szukamy.


nasze biuro

    Wrocław

    Rysia 1A/337


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności