appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Strefa Przygody logo
Strefa Przygody
PRZYGODY, MARZENIA, PRZYJAŹNIE ORAZ WIELKA MIŁOŚĆ DO TURYSTYKI...Naszą pasją jest praca z ludźmi ,którą ciągle rozwijamy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów i imprez ogólnopolskich.Mocno wierzymy, że udany wyjazd to taki, który tworzą ludzie prawdziwie zaangażowani w swoją pracę, ludzie z pasją. Z przyjemnością oraz uśmiechem na twarzy zawsze dzieliliśmy, dzielimy i dzielić się będziemy naszą pasją, energią i zapałem.To tutaj chcemy tworzyć bezpieczny, profesjonalnie zorganizowany wypoczynek, pełen niezapomnianych przygód.
InneTurystyka, EventymikroOlsztyn
Social Media
Nasz zespół
Maciej Micielski
Właściciel

Twórca projektu Strefa Przygody. Pasję do turystyki i chęć do podejmowania niecodziennych wyzwań wyniósł z harcerstwa. Miłośnik górskich wypraw.

Barbara Breś
Kierownik Biura

Odpowiada za sprawną pracę biura. Nadzoruje pracę Działu Sprzedaży, dba o profesjonalną i przyjazną obsługę klientów. W czasie wolnym praktykuje jogę.

Adam Zalewski
Kierownik Działu Realizacji

Dba o najwyższą jakość realizacji imprez turystycznych i eventów. Zarządza zespołem instruktorów i animatorów. Prywatnie pasjonat piłki nożnej.


Poznaj nas bliżej
PRZYGODY, MARZENIA, PRZYJAŹNIE

Wszystko zaczęło się dawno temu... Jako członkowie drużyn harcerskich przeżywaliśmy pierwsze wspólne przygody. Zdobywaliśmy stopnie i sprawności, uczestniczyliśmy w rajdach i biwakach. Nigdy nie chcieliśmy być po prostu przeciętni... stawialiśmy przed sobą coraz ambitniejsze wyzwania. Naszą pasją stała się praca z ludźmi ,którą ciągle rozwijamy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów i imprez ogólnopolskich.


Życie firmy
Strefa Przygody - company insight 1
Strefa Przygody - company insight 2
Strefa Przygody - company insight 3
Strefa Przygody - company insight 4
Strefa Przygody - company insight 5

Social Media