appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Strigoo Sp. z o.o. logo
Strigoo Sp. z o.o.
Agencja strategiczna dla e-commerce. Pomagamy firmom osiągać lepsze wyniki finansowe. Doradzamy przedsiębiorcom, jak podejmować decyzje biznesowe, które korzystnie wpłyną na rozwój organizacji.
Agencjae-commerce1-10Białystok
Social Media
Nasz zespół
Paweł Paszkowski
CEO | Strateg E-commerce i Marketingu

Strateg i doradca e-commerce, specjalizuje się w rozwoju sprzedaży internetowej firm z obszarów B2B i B2C. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Politechniki Białostockiej.

Rafał Sierpiński
Performance Marketing Manager | SEM Expert

Performance Marketing Manager i Sem Expert. Najbardziej ceni w branży e-commerce to ambitne wyzwania i ciekawe projekty. Rafał to ojciec dwóch energicznych urwisów. Interesuje się nowymi technologiami i muzyką rockową.

Jakub Kużelewski
Konsultant E-commerce i Marketingu

Od 23 lat związany z technologią i Internetem. Sam siebie nazywa tłumaczem między światami biznesu i IT. Mówi, że wszystko da się zrobić, ale czy warto? Analyze first!


Poznaj nas bliżej
Stawiamy na wiedzę i kompetencje

Nasz zespół to doświadczeni konsultanci, którzy codziennie szlifują swoje kompetencje w obszarze e-commerce, marketingu i obsługi klienta. Wciąż aktualizowana wiedza umożliwia nam najwyższą jakość obsługi i wsparcie w wielu obszarach. Wszechstronny rozwój jest dla nas ważny, ponieważ odpowiadamy w całości za biznes naszych klientów i nigdy nie zostawiamy ich bez rozwiązania problemu.

Co robimy?

Specjalizujemy się głównie w doradztwie i tworzeniu strategii dla e-commerce. Działamy na partnerskich zasadach, pracując zarówno z klientami, jak i "wewnętrznie" w zespole. Każdą współpracę rozpoczynamy od pytania "dlaczego?"


Życie firmy
Strigoo Sp. z o.o. - company insight 1
Strigoo Sp. z o.o. - company insight 2
Strigoo Sp. z o.o. - company insight 3
Strigoo Sp. z o.o. - company insight 4
Strigoo Sp. z o.o. - company insight 5

Social Media