Logo
Dodaj ogłoszenie
STS logo
STS

STS to nie tylko największy polski bukmacher, ale także jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych. Działając w duchu zwinności tworzymy rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie.

InneiGaming1500Katowice (+ 2 lokalizacje)

nasz zespół

Michał Miler

Head of Product

Zajmuję się rozwojem szeroko pojętych produktów, dzięki którym nasi Klienci łatwo i przyjemnie realizują pasję do zakładów sportowych. Chcesz rozwijać ciekawe i złożone projekty? Zapraszam do naszego zespołu!

Karol Kuśka

Sponsoring Manager

Dla fanów sportu takich jak ja, praca z największymi klubami i wybitnymi sportowcami to spełnienie marzeń! Ich energia nakręca do działania jak nic innego.

Łukasz Świerk

Head of Operations

Ktoś kiedyś powiedział, że za sukcesem STS stoją przede wszystkim ludzie tu zatrudnieni. Nie sposób się z tą opinią nie zgodzić i właśnie ze względu na zespół - we are awesome!


poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

W drużynie STS mamy Muzyków, Biegaczy maratonów, Entuzjastów jazdy konnej, Bohaterów gamingowych, Rowerzystów górskich, Wielbicieli piłki nożnej, a nawet eSportów. Mamy rodziny, singli, introwertyków i amatorów grywalizacji. Od pierwszego dnia, będziesz wiedział, że to jest właśnie miejsce dla Ciebie!
Jest teamworkowo, jest ambitnie, ale i przyjaźnie. Wzajemne wsparcie przychodzi nam naturalnie.


nasze biura

  Katowice

  Porcelanowa 8

  Warszawa

  Waryńskiego 3a

  Pietà

  Pieta


życie firmy

STS - company insight 1
STS - company insight 2
STS - company insight 3
STS - company insight 4
STS - company insight 5

media społecznościowe

Logo