appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
TAKTO Finanse Sp. z o.o. logo
TAKTO Finanse Sp. z o.o.
Od dekady działamy na rynku finansowym. Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych instytucji finansowych w Polsce - udzielamy pożyczek na jasnych zasadach i cieszymy się zaufaniem klientów. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest rozwój.
InneFinanse101-500Wrocław
Social Media
Nasz zespół
Adam Zawada
Head of Sales & Business Development

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów i procesów, ukierunkowany na osiągnięcie założonych celów. Pomysłodawca pierwszego w Polsce automatycznego czatu pożyczkowego.

Anita Tobolska
Brand Manager

Odpowiada za współpracę w zakresie planowania i organizacji kampanii reklamowych i sprzedażowych wspierających wizerunek, rozpoznawalność marki i sprzedaż produktu firmy w różnych kanałach sprzedaży.

To możesz być Ty :)
Aplikuj

Dołącz do zespołu TAKTO Finanse


Poznaj nas bliżej
Odpowiadamy na realne potrzeby

Do każdej historii podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i tworzymy dla nich perfekcyjnie skrojone produkty. Zależy nam na dobrych relacjach - poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Działamy kreatywnie i etycznie

Stawiamy na innowacje - stworzyliśmy pierwszy w Polsce czat pożyczkowy. Działamy na wielu płaszczyznach, zarówno online, jak i offline. Działamy etycznie - jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, każdego roku otrzymujemy Certyfikat Audytu Etycznego.

Edukujemy

Dużą rolę w TAKTO Finanse odgrywa edukacja. Uważamy, że świadome podejmowanie decyzji, tych przełomowych i tych codziennych, jest sprawą fundamentalną, dlatego inwestujemy w poszerzanie kompetencji naszego zespołu. Na naszych kanałach social mediowych dzielimy się także wiedzą o finansach z naszymi klientami, śledzisz nas już?

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie

Środowisko ma dla nas znaczenie - zwłaszcza to naturalne. Angażujemy się w działania proekologiczne, w ramach projektu TAKTO EKO rezygnujemy z tradycyjnej korespondencji, zamieniając ją na pocztę online. Za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, sadzimy drzewa. Do tej pory mamy na koncie już 671 sadzonek!


Życie firmy
TAKTO Finanse Sp. z o.o. - company insight 1
TAKTO Finanse Sp. z o.o. - company insight 2
TAKTO Finanse Sp. z o.o. - company insight 3
TAKTO Finanse Sp. z o.o. - company insight 4
TAKTO Finanse Sp. z o.o. - company insight 5

Social Media