appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Totalmoney.pl logo
Totalmoney.pl
Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla dwóch e-commerce’ów: Totalmoney.pl i Extradom.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach i budowie domów.
E-commerceE-commerce 200Wrocław
Nasz zespół
Zuzanna Libera
Specjalista ds. rekrutacji

Służbowo zakręcona na punkcie candidate experience. Rozmowa z drugim człowiekiem to dla niej okazja do wzajemnego poznania. Po pracy stara się dzielić czas między wychowanie szczeniaka, a kilka dyscyplin sportowych.

Artur Widecki
Manager ds. Rozwoju i Pozyskiwania Klientów Biznes

Zawodowo od wielu lat związany z organizacją sprzedaży, budowaniem relacji z klientami i optymalizacją procesów. Aktualnie odpowiada za stworzenie nowej linii biznesowej. Ma ogromną zajawkę na kolarstwo w każdej postaci.

Tomasz Porzeżyński
Product Manager

Pracuje głównie na styku biznesu i rozwiązań IT. Skupia się na rozwoju produktu, badając zachowania klienta i szanse rynkowe. Sportowy duch nie pozwala mu usiedzieć na miejscu, tak więc każdy trening jest super.


Poznaj nas bliżej
Co jest dla nas Ważne?

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy. Działamy w zgodzie z najważniejszymi dla nas wartościami, którymi są LUDZIE I ATMOSFERA, KOMUNIKACJA oraz SZACUNEK. To one definiują standardy i zachowania. Są kompasem wyznaczającym nam kierunek i pokazują nam, co jest dla nas ważne w pracy oraz życiu codziennym.

Robimy Dobro

Do pomocy potrzebującym nie trzeba nas namawiać. Koniec 2021 roku obfitował w wiele fantastycznych akcji, w których wzięliśmy udział. Tylko w ostatnich dwóch miesiącach: - wraz z Fundacją DKMS zorganizowaliśmy zapisy dawców szpiku - zebraliśmy mnóstwo karmy dla zwierząt ze schroniska we Wrocławiu - wsparliśmy trzy rodziny z Dolnego Śląska za sprawą Szlachetnej Paczki - uszyliśmy poduszki rehabilitacyjne dla osób po mastektomii Kolejne akcje już niebawem :)


Życie firmy