appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Traffic Trends sp. z o.o. logo
Traffic Trends sp. z o.o.
Jako Traffic Trends wyznaczaliśmy kierunek polskiego e-commerce. Otrzymaliśmy nagrodę dla najszybciej rosnących firm w Europie Środkowej według Deloitte. Działamy w obszarach: pozycjonowanie, reklama Allegro/Facebook/Google Ads i content marketing.
E-commerceAgencja marketingowa>50Poznań
Social Media
Oferty

Community Manager

5 400 - 7 600 pln
Traffic Trends sp. z o.o.
Poznań
Samodzielność
kreatywność
New
Nasz zespół
Paweł Jóźwik
CEO

Przez wiele lat był właścicielem sklepów internetowych, a od kilku pomaga biznesom innych w Traffic Trends. Testuje nowinki, wychodzi poza ramy szablonowego podejścia i jest ekspertem od analityki cyfrowej i statystyk.

Piotr Urbaniak
Sales Director

Członek Zarządu Traffic Trends, od wielu lat związany z branżą e-commerce. Na swoim koncie posiada kilkaset zaplanowanych i przeprowadzonych z sukcesem kampanii reklamowych dla polskich sklepów.

Karolina Morawiak
Manager Działu Pozycjonowania

Specjalista z zakresu pozycjonowania. Swoje kompetencje rozwija już od ponad dekady. Odpowiada za sukces agencji na rynku SEO, a wspólnie z zespołem za sukces setek projektów.


Poznaj nas bliżej
Nasza misja

Już od 2011 roku naszą misją jest wspieranie właścicieli stron internetowych by nieustannie rozwijali swoje firmy, dzięki efektywnemu marketingowi internetowemu. Traffic Trends tworzą ludzie, którzy jako jedni z pierwszych wyznaczali kierunek polskiego e-commerce. Nasze doświadczenie nauczyło nas wykorzystywania nowoczesnych narzędzi. Postawienie na nowatorskie metody w budowaniu świetnej firmy było kluczem do sukcesu w realizacji ambitnych celów naszych klientów.

Nasza historia

W lipcu 2011 roku, w trakcie pierwszego miesiąca funkcjonowania naszej agencji, zajmowaliśmy jeden pokój mieszkania na poznańskich Naramowicach, w którym i tak bez problemu mieściła się cała, dwuosobowa załoga. Nie stworzyliśmy żadnego nowego produktu. Nie wymyśliliśmy koła od nowa. Wdrożyliśmy do naszej palety usług, te rzeczy, które od lat skutecznie realizowaliśmy dla naszych, własnych sklepów internetowych. Zmieniliśmy tylko zasady gry odchodząc od długich umów, rozliczania za efekt.


Życie firmy
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 1
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 2
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 3
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 4
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 5
Traffic Trends sp. z o.o. - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Community Manager

Community Manager

5 400 - 7 600 pln
Traffic Trends sp. z o.o.
Poznań
Samodzielność
kreatywność
New