appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
UHY ECA SP. Z O.O. logo
UHY ECA SP. Z O.O.
Na rynku istniejemy od 16 lat, plasując się w TOP 10 najlepszych spółek audytorskich w Polsce. Świadczymy usługi w zakresie audytu, finansów, księgowości, doradztwa prawno-podatkowego oraz szkoleń.
InneUsługi audytorskie101-500Warszawa (+ 6 lokalizacji)
Social Media
Nasz zespół
Roman Seredyński
Prezes, Partner Zarządzający

Zarządza Grupą UHY ECA. Posiada bogate doświadczenie z dziedziny Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Brał udział w licznych projektach m.in.: badania sprawozdań finansowych, czy sporządzaniu analiz finansowych.

Piotr Woźniak
Prezes, Partner Zarządzający, Audyt

Sprawuje nadzór nad departamentem Audytu. Aktywność zawodową rozwija nie tylko poprzez kierowanie pionem usług audytorskich, ale również poprzez prowadzone szkolenia, artykuły i publikacje z zakresu rachunkowości.

Michał Kołosowski
Wiceprezes, Partner, Audyt

W Grupie UHY ECA kieruje departamentem audytu korporacyjnego. Specjalista w zakresie obsługi spółek z branży nieruchomości i real estate oraz funduszy inwestycyjnych zamkniętych. Autor licznych artykułów.


Poznaj nas bliżej
Kim jesteśmy?

UHY ECA jest członkiem powstałej w 1986 roku globalnej sieci UHY z siedzibą w Londynie. Świadczymy usługi w zakresie audytu, finansów, księgowości, doradztwa prawno-podatkowego oraz szkoleń. Za sukcesem naszej Grupy stoi zespół blisko 200 pracowników, działających w 7 aglomeracjach w Polsce: Zabrzu, Warszawie, Skierniewicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Krakowie. Od lat plasujemy się w TOP 10 najlepszych spółek audytorskich według prestiżowych rankingów w Polsce.

Kim jesteśmy?
Departament Audytu

W ramach pracy działu audytu przeprowadzamy badania prawidłowości sprawozdania finansowego, ocenę systemu rachunkowości oraz identyfikujemy obszary funkcjonowania biznesu, które wymagają usprawnienia. Dostarczamy naszym Klientom cennych informacji na temat funkcjonowania ich organizacji. Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, w których wymieniamy się zdobytą wiedzą. Nasza firma wspiera pracowników w procesie zdobywania tytułu Biegłego Rewidenta czy certyfikatu ACCA.

Departament Outsourcingu

Prężnie rozwijamy Departament outsourcingu, wspomagając naszych Klientów w zagadnieniach finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, sprawozdawczych, kontrolingowych, a także biznesowych. Zdobywanie przewagi rynkowej zapewniamy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom informatycznym i finansowym. Na co dzień pracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami małymi organizacjami jak i międzynarodowymi firmami. Stale poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w cyklicznych szkoleniach.

Departament Doradztwa Podatkowego

Departament podatkowy koncentrujemy na bieżącym doradztwie prawno – podatkowym, przeglądach podatkowych w zakresie PIT CIT i VAT oraz podatku u źródła WHT, a także podatku od czynności cywilnoprawnych PCC. Prowadzimy również doradztwo w zakresie cen transferowych i obsługę postępowań podatkowych oraz sądowych. Realizujemy projekty dla szerokiej gamy klientów. Działamy zarówno w zespołach jak indywidualnie. Wspieramy naszych pracowników w ścieżce zdobywania tytułu Doradcy Podatkowego.

Executive Office

Dział Sprzedaży wie jak zrobić dobre pierwsze wrażenie. Odpowiedzialny jest za pozyskiwanie klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji, czy przygotowywanie umów. Dział Marketingu to zespół do zadań specjalnych. Dbają o nasz image w Social Mediach, redagują przygotowywane przez pracowników artykuły czy stoją za organizacją naszych konferencji. Wielozadaniowość to drugie imię Działu Administracji. Do jego obowiązków należą między innymi: organizacja pracy biura, fakturowanie czy rekrutacja.

Naszą firmę tworzą ludzie

Naszym największym atutem są wykwalifikowani i doświadczeni eksperci: biegli rewidenci, radcy prawni, adwokaci, doradcy podatkowi oraz księgowi, którzy dbają o poszerzanie kompetencji zawodowych osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery. Do naszego zespołu poszukujemy osób ambitnych, pełnych energii, nastawionych na rozwój i samorealizację.

Naszą firmę tworzą ludzie
Dołącz do nas!

W UHY ECA zapewniamy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku usług konsultingowych, udział w ciekawych projektach dla klientów z różnych branż, w tym spółek giełdowych, rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz pakiet benefitów pozapłacowych, udział w imprezach integracyjnych i dwa dodatkowe dni wolne od pracy.


Życie firmy
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 1
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 2
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 3
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 4
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 5
UHY ECA SP. Z O.O. - company insight 6

Social Media