Logo
Dodaj ogłoszenie
Verseo logo
Verseo

Verseo to agencja SEO/SEM - tworzymy ponad stuosobowy zespół, który dobrze wie, co robi i robi to najlepiej, jak się da, potrafiąc się przy tym doskonale bawić. Doceniło nas już ponad 3 tys. klientów z całego świata oraz Google.

AgencjaSEO/SEM80-100Poznań

media społecznościowe

nasz zespół

Joanna Ignaczak

Talent Manager

Klucznik naszego królestwa, pierwsza instancja, z którą spotykają się kandydaci na rekrutacyjnej ścieżce. Dba o komunikację wewnętrzną i czuwa, żeby było u nas ciekawie. Lubi jogę, rośliny i Pearl Jam.

Bartosz Szlachetka

Head of SEO

Jest w stanie wypozycjonować stronę na każdą frazę. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z zespołem, którym zarządza, ale zawsze jest otwarty na nowe kreatywne idee. Prywatnie biega, jest fanem dobrego kina i smacznej kuchni.

Anna Tratnerska

Head of Business Development

Specjalistka od analityki, grafiki, UX, UI i… rekonstrukcji historycznych. Gra w planszówki i gry komputerowe, odnajduje się w cyberpunku. Wierzy w logiczne myślenie i ciągły rozwój - i te wartości przekazuje w firmie.


poznaj nas bliżej

WE ARE NATURAL BORN GOOGLERS

Przyjaźniliśmy się z machine learningiem, jeszcze zanim to było modne, i do dziś pozostajemy z nim w dobrych stosunkach. Wierzymy, że granice w marketingu cyfrowym są po to, żeby je przesuwać, co skutecznie czynimy z pomocą najlepszych specjalistów z branży. Cały czas testujemy nowe rozwiązania, bo bycie pionierem to dla nas atrakcyjniejsza opcja niż kroczenie po czyichś śladach.

Wnikliwość to wyniki

Nie wystarcza nam wiedza, że coś działa - chcemy wiedzieć, jak i dlaczego działa i czy będzie tak samo działać jutro. Gdybyśmy mieli zwierzę totemiczne, pewnie byłby to szczeniak, bo jesteśmy dociekliwi, pełni energii i entuzjazmu do odkrywania nowych rzeczy. Zamiast wyścigu szczurów i innych gryzoni preferujemy sporty zespołowe, a pracujemy tak, jakbyśmy zajmowali się własnym biznesem. Bo nam zależy - tak po prostu.

Stawiamy na swobodę

W pracy cenimy kompetencję, ale i chemię w zespole, którą tworzymy z pierwiastków szczerości, empatii i szaleństwa. Nie rażą nas nieformalne zachowanie czy ubiór, bo na świat i tak patrzymy z przymrużeniem oka, a do tego mamy dobrze uargumentowaną tezę, że kołnierzyk u koszuli nie wpływa na iloraz inteligencji. Jesteśmy sobą i to czyni nas ludźmi, których warto poznać.

Ludzie na pierwszym miejscu

Jak każdy, lubimy chodzić na skróty, ale uważamy, że najlepszym skrótem jest robienie wszystkiego od razu tak, jak należy. Nikt nie stoi u nas z zegarkiem w ręku, odmierzając czas pracy - bo są z nami tylko ci, którzy chcą się rozwijać i mają V nie tylko na koncie bankowym, ale też w sercu. Tworzymy miejsce, o którego fantastyczności stanowią nie owocowe wtorki, tylko zwyczajnie ludzkie podejście do innych na każdym szczeblu.

Dlaczego Verseo?

Wyzwania, budżety, piąteczka, dzień kuriera i więcej! Rekrutacja trwa! 🚀


nasze biuro

    Poznań

    Węglowa 1/3


życie firmy

Verseo - company insight 1
Verseo - company insight 2
Verseo - company insight 3
Verseo - company insight 4
Verseo - company insight 5

media społecznościowe

Logo