Logo
Dodaj ogłoszenie
VYRAL Sp. z o.o. logo
VYRAL Sp. z o.o.

Jestesmy VYRAL i potrafimy wymiatać w dziedinie esportu i gamingu. Mamy za sobą tworzenie od podstaw unikatowych programów telewizyjnych emitowanych na całym świecie.

AgencjaGaming5Warszawa

nasz zespół

Daniel Piątek

CEO

Chief Executive Officer, czyli mega kreatywny szef wszystkich szefów, który rzuca pomysłami jak komicy żartami z rękawa. Perła wśród bossów, fajny bo luźny.

Vasyl Gevko

Co-Founder

Co-founder, jedyny trzeźwo myślący w zespole, który podchodzi z dystansem do wszystkich pomysłów dzięki czemu firma jeszcze nie upadła. Fajny bo mądry.

HAX

Content Director

Content Director, chaos w spodniach i czapce - czasem założy okulary. Wymyśla, gada, rozśmiesza, przeszkadza ale działa. Fajny bo robi.


poznaj nas bliżej

Jesteśmy na rynku…

Od 2020 roku, więc stosunkowo niedługo. Czas jednak nie zawsze oznacza, że ktoś jest niedoświadczony - chociażby w czasie pandemii zrobiliśmy program emitowany na kraje azjatyckie i dostaliśmy za niego prestiżową nagrodę.

…mając ze sobą…

Ogromny bagaż doświadczeń, ruszyliśmy na przygodę tworząc SkillFactor - program w koncepcji Talent Show poświęcony w 100% esportowi. Najprawdopodobniej okazał się on sukcesem, bo aktualnie szykujemy się do nagrania IV edycji.

…najlepszy zespół…

Znajdziesz w VYRAL. Jednostki, które indywidualnie były wyjątkami zauważonymi przez wielu, za sprawą magicznego zaklęcia i wrzucenia ich do kociołka, połączyły się w jeden perfekcyjnie zgrany zespół dla których już chyba nic nie stanowi przeszkody - Gdybyśmy mieli nakręcić film na księżycu - to nie wiem jak - ale byśmy to zrobili.


nasze biuro

    Warszawa

    Elektronowa 2


życie firmy

VYRAL Sp. z o.o. - company insight 1
VYRAL Sp. z o.o. - company insight 2
VYRAL Sp. z o.o. - company insight 3
VYRAL Sp. z o.o. - company insight 4
VYRAL Sp. z o.o. - company insight 5
VYRAL Sp. z o.o. - company insight 6
Logo