Logo
Dodaj ogłoszenie
Wirtualna Polska Media logo
Wirtualna Polska Media

Cześć! Jesteśmy partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. W WP stawiamy na dobrą atmosferę i przyjazne relacje. Otaczamy się w pracy fantastycznymi ludźmi! Jesteśmy odważni, zaangażowani i wspieramy się nawzajem. Pracujemy w dynamicznym środowisku, a innowacyjność i podążanie za trendami jest dla nas jednym z priorytetów. Przyszłość jest w Internecie - dołącz do WP i razem z nami twórz #mojemiejsce.

KorporacjaMedia, Technologie1001-1500Warszawa (+ 3 lokalizacje)

nasz zespół

Tomasz Musiał

Head of WPartner Development

W WPartner odpowiada za współpracę programmatic z zewnętrznymi portalami w Polsce i za granicą. Prywatnie jest fanatykiem kite-surfingu, squasha oraz nart i snowboardu.

Paweł Kopacki

Dyrektor Produktu i Big Data w Reklamie

Inżynier zarządzania, pasjonat informatycznych systemów zarządzania oraz narzędzi do eksploracji danych. W WP od 8 lat, obecnie odpowiada za rozwój produktu reklamowego. Miłośnik psów, polskiej fantastyki i remontów DIY.

Joanna Bychawska

Head of Strategy and Operations

W WP brand studio odpowiada za tworzenie strategii mediowej dla partnerów, opartej o content marketing, reklamę natywną, eventy oraz rich media. Prywatnie uwielbia podróże, długie spacery i filmy Tima Burtona.


poznaj nas bliżej

#mojemiejsce - Nasze wartości

W Wirtualnej Polsce stawiamy na zaangażowanie, rozwój, teamwork, kreatywność i odwagę.

Największą wartością są dla nas ludzie, a zaufanie jest kluczowym elementem naszej współpracy.

Wartości, którymi się kierujemy towarzyszą nam w codziennej pracy.

#wpnaturalnie - Stawiamy Las na Zawsze

Od początku 2021 roku konsekwentnie realizujemy projekt „WP Naturalnie”, którego głównym celem jest osiągnięcie zeroemisyjności do 2023 roku.

29 października 2021 r. w ramach #wpnaturalnie posadziliśmy nasz pierwszy Las Na Zawsze Wirtualnej Polski! 🌳 Udało nam się posadzić ponad 1600 drzewek i krzewów, a wszystko to we współpracy z fundacją Las na Zawsze.

I choć na efekty poczekać trzeba bardzo długo, to już teraz cieszymy się, że zrobiliśmy coś z myślą o
przyszłych pokoleniach!

#startujwpolsce - Program Praktyk w WP

Wirtualna Polska Media poszukuje pasjonatów Internetu, osób które pragną zdobywać nowe umiejętności w największym polskim portalu. Stawiamy na komunikatywność, otwartość i chęć
rozwoju.

Ważniejsze niż doświadczenie zawodowe są dla nas: pasja, zaangażowanie i motywacja.

Letni program stażowy #startujwpolsce trwa od lipca do września, ale możesz też dołączyć w trakcie roku akademickiego. Dowiedz się więcej o programie stażowym na stronie kariery WP.


nasze biura

  Warszawa

  Żwirki i Wigury 16

  Gdańsk

  aleja Grunwaldzka 415

  Wrocław

  Jaworska 13

  Lublin

  Nałęczowska 14


życie firmy

Wirtualna Polska Media - company insight 1
Wirtualna Polska Media - company insight 2
Wirtualna Polska Media - company insight 3
Wirtualna Polska Media - company insight 4
Wirtualna Polska Media - company insight 5
Wirtualna Polska Media - company insight 6
Wirtualna Polska Media - company insight 1Wirtualna Polska Media - company insight 2Wirtualna Polska Media - company insight 3Wirtualna Polska Media - company insight 4Wirtualna Polska Media - company insight 5Wirtualna Polska Media - company insight 6Wirtualna Polska Media - company insight 7Wirtualna Polska Media - company insight 8Wirtualna Polska Media - company insight 9

media społecznościowe

Logo