Logo
Dodaj ogłoszenie
Youre Welcome logo
Youre Welcome

Cześć 😊 Jesteśmy You’re Welcome – kreatywną agencją marketingową z Gdańska. Naszym celem jest stworzenie takiej agencji, żeby kadra managerska z Trójmiasta nie jeździła tak często na spotkania do Warszawy. 😊 Idzie nam to całkiem nieźle.

AgencjaMarketing10-15Gdańsk

nasz zespół

Ania Ruzik

Art Director

Nasza wrażliwa, artystyczna duszyczka. Na codzień dba o koncepty kreatywne i koordynuje dział graficzny w dowożeniu projektów.

Michał Kurek

Digital Marketing Manager

W You’re Welcome bardziej znany jako Koko, wydaje się, że jest z nami od zawsze. Pasjonat digital marketingu, spec od Google Ads, wielbiciel systematyczności, punktualności i work-lifebalance.

Basia Siwerska

Senior Account Manager

Każda agencja, powinna mieć w swoich szeregach człowieka z supermocami. My mamy Basię. Basia nagina czas, wydaje się, że opanowała umiejętność teleportowania, potrafi zauroczyć swoją osobą każdego klienta.


poznaj nas bliżej

Możemy napisać, że...

You're Welcome działa od 2014 roku w Gdańsku, że z powodzeniem prowadzimy klientów, zwiększając ich zyski i poprawiając wizerunek. Że jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Że stawiamy na całościowe i szerokie podejście do tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

Możemy również...

zachwalać nasz zespół czy opowiedzieć, że w naszej agencji najważniejsi są ludzie z którymi pracujemy. Że nasze łączne doświadczenie sprawia, że nie boimy się żadnego wyzwania, więcej, wszędzie widzimy możliwość, że jesteśmy optymistami, przecież marketing to tworzenie ekscytujących scenariuszy...

Wolimy jednak opowiedzieć inną historię

Od pierwszego dnia robiliśmy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: AGENCY OF UNLIMITED EXPERIENCE. I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświecała nam od zawsze, dlatego przygotowując propozycje kampanii, mamy zawsze masę pomysłów. Niektóre są dobre, dla nas to za mało.

Mieliśmy napisać o sobie

że jesteśmy kreatywni, profesjonalni i rzetelni – jednak postanowiliśmy przedstawić Tobie historię, naszej współpracy i Twojego rozwoju! To jest dobra historia! Wyślij CV, zapnij pasy i kontynuuj swoją przygodę w You're Welcome.


nasze biuro

    Gdańsk

    Pelplińska 4


życie firmy

Youre Welcome - company insight 1
Youre Welcome - company insight 2
Youre Welcome - company insight 3
Youre Welcome - company insight 4
Youre Welcome - company insight 5
Youre Welcome - company insight 6
Youre Welcome - company insight 1Youre Welcome - company insight 2Youre Welcome - company insight 3Youre Welcome - company insight 4

media społecznościowe

Logo