appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Youre Welcome logo
Youre Welcome
Cześć 😊 Jesteśmy You’re Welcome – kreatywną agencją marketingową z Gdańska. Naszym celem jest stworzenie takiej agencji, żeby kadra managerska z Trójmiasta nie jeździła tak często na spotkania do Warszawy. 😊 Idzie nam to całkiem nieźle.
AgencjaMarketing10-15Gdańsk
Social Media
Nasz zespół
Elżbieta Życka
Account Director

Z branżą reklamową związana jest od 27 lat. Pracowała w Grupie Radiowej Agory, z czego 20 lat jako Dyrektor Regionalna. W agencji odpowiada za dział Client Service.

Adam Diakowski
Creative Director

Dyrektor Creatywny z ponad 12 letnim stażem. Zwycięzca German Design Award 2018. Otrzymał wyróżnienia Behance - 4x Graphic Design, 2x Motion Design.

Małgorzata Szymków
Senior Account Manager

Absolwentka The Chartered Institute of Marketing, największej na świecie organizacji zrzeszającej marketerów. Posiada 20-letnie dośw. w komunikacji marketingowej w obszarze marketingu strategicznego, reklamy oraz PR.


Poznaj nas bliżej
Możemy napisać, że...

You're Welcome działa od 2014 roku w Gdańsku, że z powodzeniem prowadzimy klientów, zwiększając ich zyski i poprawiając wizerunek. Że jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Że stawiamy na całościowe i szerokie podejście do tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

Możemy również...

zachwalać nasz zespół czy opowiedzieć, że w naszej agencji najważniejsi są ludzie z którymi pracujemy. Że nasze łączne doświadczenie sprawia, że nie boimy się żadnego wyzwania, więcej, wszędzie widzimy możliwość, że jesteśmy optymistami, przecież marketing to tworzenie ekscytujących scenariuszy...

Wolimy jednak opowiedzieć inną historię

Od pierwszego dnia robiliśmy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: AGENCY OF UNLIMITED EXPERIENCE. I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświecała nam od zawsze, dlatego przygotowując propozycje kampanii, mamy zawsze masę pomysłów. Niektóre są dobre, dla nas to za mało.

Mieliśmy napisać o sobie

że jesteśmy kreatywni, profesjonalni i rzetelni – jednak postanowiliśmy przedstawić Tobie historię, naszej współpracy i Twojego rozwoju! To jest dobra historia! Wyślij CV, zapnij pasy i kontynuuj swoją przygodę w You're Welcome.


Życie firmy
Youre Welcome - company insight 1
Youre Welcome - company insight 2
Youre Welcome - company insight 3
Youre Welcome - company insight 4
Youre Welcome - company insight 5
Youre Welcome - company insight 6

Social Media