Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Account Manager
Marketing
2 koma 7

2 koma 7
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pr
social media
Angielski
account manager
Microsoft Office
Opis stanowiska

2KOMA7 to agencja komunikacji marketingowej obsługująca znane marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG.

Tworzymy i wdrażamy strategie komunikacji, prowadzimy serwisy prasowe, kreujemy

i produkujemy eventy, kampanie digitalowe i sesje zdjęciowe, zarządzamy profilami w social mediach, realizujemy współprace influencerskie oraz wysyłki kreatywne.

Poznaj nasze projekty na Instagramie @2koma7.

2KOMA7 mieści się w starej kamienicy w samym centrum Warszawy, w pięknie odnowionej jasnej przestrzeni. Zespół, w którym pracujemy jest kameralny i bardzo zgrany. Lubimy się dobrze komunikować i nie komplikować pracy i relacji.

Rozwijaj się z nami!

Szukamy ludzi do stałej, długofalowej współpracy. Jeśli masz pomysły, doświadczenie i jesteś samodzielny/a, a praca przy fajnych projektach jest dla Ciebie ciekawym wyzwaniem, odezwij się do nas.

W związku z coraz większą liczbą realizacji, poszukujemy osoby, która wesprze nas w obsłudze

i produkcjach dla naszych Klientów.

JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji strategii działań Public Relations
  • Pomoc w realizacji kampanii z zakresu Influencer Marketingu, organizacji eventów
  • Przygotowywanie materiałów prasowych
  • Komunikacja z dziennikarzami i influencerami
  • Koordynacja działań między agencją, a klientem i podwykonawcami
  • Wsparcie projektowe we współpracy z podwykonawcami
  • Tworzenie raportów

Nasze oczekiwania

  • Inicjatywa, świeże spojrzenie, pomysłowość, zaangażowanie, chęć rozwoju
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji PR, eventowej lub marketingowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Dobra organizacja, terminowość, samodzielność i zdolność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Zainteresowanie światem social mediów

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Współpracę z klientami - liderami swoich rynków
  • Samodzielne stanowisko, ze wsparciem doświadczonego zespołu
  • Szerokie możliwości zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • U nas możesz: pytać, inicjować, chcieć. Jesteśmy ZAWSZE otwarci na rozmowę!!!

Kontakt

Chcesz z nami pracować?

Wyślij CV na adres: hello@2koma7.pl