Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Event Account Manager
new
Sales
A1 - Agencja reklamowa

Warszawa
14 000 - 16 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
14 000 - 16 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
content technologiczny
Microsoft Office
Opis stanowiska

O nas: A1 Agencja Reklamowa, Warszawa

Choć na rynku działamy już od 20 lat, to wciąż się rozwijamy.

Nasza ekipa to zespół zgranych specjalistów, w którym znajdziemy zarówno starych wyjadaczy z bogatym doświadczeniem, jak i młode osoby, głodne kreowania świata według własnych wyobrażeń.

Dzięki temu łączymy innowacyjne podejście do marketingu ze sprawdzonymi wielokrotnie rozwiązaniami. Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego i staramy się unikać zaszufladkowania.

Wolimy po prostu mówić, że tworzymy marketing - i robimy to dobrze! Teraz zapraszamy do współpracy osobę, która chciałaby pomagać nam w sprawnej obsłudze kampanii reklamowych dla klientów, którzy są światowymi liderami w swoich branżach.

Opis stanowiska:

  • realizacja kampanii marketingowych (działania online, retailowe i eventowe)
  • współpraca z dostawcami ( produkcja i logistyka)
  • samodzielne przygotowanie ofert w formie prezentacji ppt, wycen oraz harmonogramów projektów
  • współpraca z działem graficznym ( koordynacja projektów 2D i 3D)
  • research rynku z zakresu niestandardowych form reklamy oraz aktywności marketingowych, w tym działania online

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów z zakresu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • umiejętność stworzenia strategii komunikacyjnej dla social media
  • umiejętność tworzenia kreatywnego contentu technologicznego (interesowanie się technologiami i opisywanie, w zrozumiały dla przeciętnego odbiorcy sposób, skomplikowanych zagadnień technologicznych)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (20 lat na rynku)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • duża elastyczność w podejmowaniu decyzji
  • pracę w miłej, „nie korporacyjnej” atmosferze.
  • stabilne zatrudnienie

14 000 - 16 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Netto miesięcznie - B2B