• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Performance Marketing Intern
new
Marketing
agencja Whites

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Whites to wiodąca agencja digital marketingu w Polsce i jedna ze 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie według Adweek 2020 . Kompleksowo wspiera największe firmy na rynku lokalnym i globalnym w strategicznych obszarach digitalu.

Wymagane umiejętności
angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
elastyczność
excel
odpowiedzialność
praca w grupie
Samodzielność
Mile widziane
digital
Performance
Facebook Ads
SEM
reklamy
Google Analytics
Google Ads
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją digitalową. Od 2012 roku wspieramy największe polskie firmy w budowaniu widoczności w sieci. Dołącz do naszego zespołu Growth i rozwijaj się z nami w obszarze Performance Marketingu. Nauczysz się z nami jak tworzyć skuteczne, płatne kampanie digital, jak analizować dane oraz jak podejmować decyzje w oparciu o różne modele atrybucji i wielokanałową ścieżkę użytkownika. Współpracujemy ze znanymi markami m. in. Red Bull, Tefal, Allegro, Virgin Mobile, Decathlon, a nasz zespół liczy niemal 90 specjalistów od SEO, Content Marketingu, Social Media Marketingu oraz Growth Marketingu.

[Warszaw/ aktualnie pracujemy hybrydowo]

Czym się będziesz zajmować?

  • intensywną nauką ustawiania i prowadzenia kampanii we wszystkich wykorzystywanych kanałach (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, DV360 i inne),
  • rozwijaniem umiejętności w zakresie analizowania skuteczności kampanii i korzystania z narzędzi analitycznych,
  • analizą słów kluczowych i tworzeniem struktur kampanii,
  • tworzeniem raportów dynamicznych dla Klientów,
  • analizą danych i wyciąganiem wniosków,
  • od początku zyskasz szansę pracy na projektach realizowanych dla naszych Klientów pod okiem bardziej doświadczonych specjalistów.

Szukamy Cię, jeśli:

  • znasz podstawowe zagadnienia z zakresu marketingu online,
  • masz analityczny umysł i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z dostępnych źródeł,
  • jesteś komunikatywny/-a i lubisz pracę w zespole,
  • jesteś kreatywny/-a i otwarty/-a na nowe wyzwania, masz chęć do nauki,
  • odróżniasz przeglądarkę od wyszukiwarki,
  • znasz GSuite (arkusze, dokumenty, prezentacje Google),
  • umiesz dobrze organizować swój czas pracy i jesteś proaktywny/-a,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2,
  • dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość html, php lub innych języków programowania,
  • mile widziane będą studia na kierunkach ścisłych – matematyka, finanse, ekonometria, informatyka,
  • mile widziana będzie podstawowa znajomość środowiska reklamowego Google Ads lub Facebook Ads.

Co zyskasz, dołączając do nas?

  • pracę w firmie, w której możesz poczuć się jak u siebie. Budujemy zespół pozytywnych ludzi, którzy się wspierają, są otwarci i chcą się rozwijać. Przeczytaj więcej o naszym podejściu do pracy >>
  • płatny, 3-miesięczny staż w pełnym wymiarze godzin, a po stażu stałą współpracę,
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów,
  • dostęp do najnowszej wiedzy i technologii z zakresu marketingu w wyszukiwarkach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb,
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • cotygodniowe spotkania (a nawet częstsze), na których dzielimy się specjalistyczną wiedzą z różnych obszarów digital marketingu,
  • wsparcie oddolnych inicjatyw - organizujemy spotkania integracyjne i świętujemy wspólne sukcesy.

Nasza siła tkwi w pracy zespołowej! Wszyscy pracujemy nad budowaniem partnerskich relacji z naszymi klientami. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy się wspólnie realizując wartościowe projekty digitalowe. W ciągu ostatniego roku nasz zespół powiększył się o ponad 30 specjalistów. Razem tworzymy miejsce pracy, w którym chętnie przebywamy. Z dumą wspieramy oddolne inicjatywy, jak wewnętrzna akcja DKMS, warsztaty w Zespole Szkół w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" czy wspólny bieg w Runmageddonie. Dołącz do nas i realizuj się w Whites!